Tema hatası

Başlatan celalyagmur, 16 Ara 2019, 01:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalyagmur

Hocam yanlış yere açtıysam konuyu affedin...ben daha önce lazarus20 temasını kullanıyordum,farklı bir tema deniyeyim dedim,ve herzaman şu hatayı alıyorum tüm temalarda bir katagori konusuna tıkladığımda şu uyarıyı veriyor ( Call to undefined function template_filterPrefix() ) sürekli ve hiçbir temayı kullanamıyorum default hariç...lazarus temada sıkınti yoktu 1 yıldır kullanıyordum temayi sildim tekrar yukledim artik oda bu hatayı veriyor..Daha sonra nekadar tema yuklediysem hep ayni sorun...smf surumum 2.0.15 dir,lütfen yardımci olabilirmisiniz...
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Hostingin php sürümü kaç admin panelde Destek ve Hazırlayanlar kısmından öğrenebilirsin.

Default temadada aynı sorunu alıyormusunuz onuda test edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Hocam PHP 7.2.23 Default temada sorun yok...Farklı bir tema yukledihimde mesela ana sayfadan bir konuya tıkladiğimda beni bu uyarı sayfasına atiyor.Hicbir konuya giremiyorum...

celalyagmur

Php yi 7.3 yaptım hala sorun devam ediyor...Çaresiz defalult temayı kullanıyorum,farklı bir tema kullanmak istiyorum fakat burdan ne kadar tema yuklediysem hepsinde,o hatayı veriyor,Lazarusu tekrar yukledim denemek için bu sefer konulara giriyor fakat menudeki bölümlerin bazılari çalışmıyor bu seferde...Mesela yönetim merkezi diyorum google boyle bir sayfa yok diyor,çekirdek ayarlar diyorum yine sayfa yok diyor...Temalar diyorum oraya giriyor,anlamadım gitti sorun ne acaba...

tarantula901

Temanın düzgün kurduğunuza eminmisiniz temayı kurduktan sonra tema içerisinde tema dosyaalarının eksiksiz olduğuna emin olun.

php sürümünü 5.6 getirerek deneyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Hayır Temalarda sorun yok...Php yi 5.6 alıp bi deniyeyim olur inşallah şuan farklı bir tema kurdum ama oda bazı bölümleri açmıyor özellikle yönetim merkezini açmıyor.?

celalyagmur

Hocam php yi 5.6 yaptım yine aynı...Yönetim merkezine tklayınca googlede şu çıkıyor ( Bu sayfa çalışmıyor celalyagmur.tk şu anda bu isteği işleme alamıyor.
HTTP ERROR 500 )

Ve bu hatayı birkaç menüdede veriyor...

tarantula901

Kullanmış olduğunuz temalar sitenize uyumlu temalar mı sürüm bilgilerini kontrol edin.

Smfye kurduğunuz temaları resmi sitesinden mi indiriyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Evet hepsini resmi sitede indiriyorum 2.0.15 temalara bakıyom öyle indiriyom hocam...Girip bi bakın size zahmet belki benim goremedigim bir hatayi siz gorursunuz sitede...

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 16 Ara 2019, 18:02Evet hepsini resmi sitede indiriyorum 2.0.15 temalara bakıyom öyle indiriyom hocam...Girip bi bakın size zahmet belki benim goremedigim bir hatayi siz gorursunuz sitede...

pmden bilgileri gönderin kontrol edeyim.

Ücretli Smf Destek İçin