pretty url

Başlatan pascal37, 28 Ara 2020, 21:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pascal37

Merhaba arkadaşlar;
siteye pretty url kurana kadar herşey çok güzeldi. daha yeni oturtuyorum ama bu modu kurunca site linklerim değiştiği için sisteme ne girişi yapabiliyorum nede başka birşey. bunu düzeltmenin bi yordamı varmı? bu modu manuel olarak işlemleri geri aldım ama birşey düzelmedi yardımcı olabilecek varmı?

tarantula901

Alıntı yapılan: pascal37 - 28 Ara 2020, 21:55Merhaba arkadaşlar;
siteye pretty url kurana kadar herşey çok güzeldi. daha yeni oturtuyorum ama bu modu kurunca site linklerim değiştiği için sisteme ne girişi yapabiliyorum nede başka birşey. bunu düzeltmenin bi yordamı varmı? bu modu manuel olarak işlemleri geri aldım ama birşey düzelmedi yardımcı olabilecek varmı?

modu kurduktan sonra siteadi.com şeklindede giriş yapamadınız mı.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

pascal37

tekrardan merhaba
ben ücretsiz hosting de idim bugün itibari ile ücretli domain ve hosting de yeni temiz kurulum yaptım şimdide modları kuramıyorum.

sürüm 2.1. rc3
daha sıfır hiçnirşey yüklü değil. ilk Türkçe dil paketi kurmak istedim ama paket yükle dediğim zaman sayfa bulunamadı hatası veriyor. Bunu nasıl aşarım

www.dr-biosdump.com

edit: şuan hosting firması ilgileniyor sanırım. bi bilgi alırsam sizinle çözüm odaklı bilgi paylaşırım.

tarantula901

Sitenizdeki dosyalar direkt olarak gözüküyor hosting ile alakalı bir durum olabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

pascal37

@tarantula901 sildim sunucudan dosyaları tekrar sıfırdan kurayım dedim fakat install.php yi çalıştıramıyorum. neden acaba?

tarantula901

Ftpde bulunan dosyaların izinleri kaç klasorler 755 dosyalar 644 olmalı.

Sadece public_html klasorun içindekilerden bahsediyorum.

ftpdeki public_html klasoru içersinde .htacces dosyası mevcut mu? varsa eke eklermisin.

Ücretli Smf Destek İçin

pascal37

@tarantula901 kardeşim isimtescil.net de hosting adamlar daha yeni kurduğum siteyi engellemiş, neymiş içeriklerimi kontrol edicekmişim. daha siteyi sıfır kurmuşum adamların dediğine bak yahu! bende şimdi hosting paketimi iade edip free host da domaini yönlendirmeyi düşünüyorum nedersin?

edit: dosya var ama içi boş

tarantula901

Alıntı yapılan: pascal37 - 30 Ara 2020, 03:34@tarantula901 kardeşim isimtescil.net de hosting adamlar daha yeni kurduğum siteyi engellemiş, neymiş içeriklerimi kontrol edicekmişim. daha siteyi sıfır kurmuşum adamların dediğine bak yahu! bende şimdi hosting paketimi iade edip free host da domaini yönlendirmeyi düşünüyorum nedersin?

edit: dosya var ama içi boş

Kurtulduğuna dua et daha iyi hosting firmaları var onlardan birini seçebilirsin.

Free hostingle ilgili sorun yaşarsınız.

Hangi dosyadan bahsediyorsunuz.

Ve siteyi ilk kez mi kuruyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

pascal37

evet @tarantula901 ilk defa kuruyorum. şuan infinityfree deyim çok memnunum. hızlı ve özgürsün. kısıtlama yok ve kapanmama garantisi veriyorlar. kazançları nedir bana sorarsan inanki bende bilmiyorum :) sınırsız trafik sınırsız disk alanı. yedek alabiliyorsun ftp desteği var daha ne olsun. sadece mail hizmeti yok o kadarda olsun yani!