admin bilgileri

Başlatan ersdal, 21 Ağu 2014, 19:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ersdal

arkadaşlar admin yetkili kullanıcı adımı değiştim şimdi hiç giriş yapamıyorum onuda geçtim mail yolla diyorum mail gönderildi diyor ama bana mail gelmiyor bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz. nasıl yapabilirim. www.gaziantepuniversitesi.net site arkadaşlar

tarantula901

Email ayarları için şu linki kullanabilirsiniz.

Admin bilgilerinizi değiştiniz ve artık giriş yapamıyorsunuz. bilmeyenler için gerçekten çok sıkıntılı bir olay

bunun için yapmanız gereken şey ilk once ftp ve db yedeğini alın.

ilk once siz bir uyelik alın site uzerınden

ardından phpmyadmıne girin smf_members tablosuna girip yeni uye oldugunuz uyeyi bulun ardından id grub bolumune 1 yazın kaydedın sonra sıteye donun yenı uyelıgınız yetkılenmıs olacaktır sonra dıger uyelıgınızle ılgılı ayarları yapın duzelecektır
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mbonsu35

Sitemi ilk kurduktan dakikalar sonra bende bu yanlışlıktan dolayı siteme giriş yapamamıştım ve smf'yi silip tekrar kurarak çözmüştüm :D

LeoJeLy

kardes vb yedegınıde alırsan kategori kurmaya gerek yok eski uyeler ve kategoriler otomatik gelicek.

ersdal

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Ağu 2014, 22:06
Email ayarları için şu linki kullanabilirsiniz.

Admin bilgilerinizi değiştiniz ve artık giriş yapamıyorsunuz. bilmeyenler için gerçekten çok sıkıntılı bir olay

bunun için yapmanız gereken şey ilk once ftp ve db yedeğini alın.

ilk once siz bir uyelik alın site uzerınden

ardından phpmyadmıne girin smf_members tablosuna girip yeni uye oldugunuz uyeyi bulun ardından id grub bolumune 1 yazın kaydedın sonra sıteye donun yenı uyelıgınız yetkılenmıs olacaktır sonra dıger uyelıgınızle ılgılı ayarları yapın duzelecektır

çözüm oldu teşekkürler hiç bir veri kaybı olmadan güzel çözüm kardeşim teşekkürler.

tarantula901

rica ederim gerekirse resimlide ekleyecegim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin