Gitmek İstediğiniz Yer Yazan Yeri Kaldırmak

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 14 Ağu 2014, 18:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Gitmek İstediğiniz Yer Yazan Yeri Kaldırmak
Her mesajda ve bölüm içlerinde yazan Gitmek İstediğiniz Yer Yazan Yeri Kaldırmak için ne yapmalıyım
yardımcı olursanız memnun olurum.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Bölüm altındakiler kalktı ama mesaj altında olanlar kalkmadı.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 14 Ağu 2014, 18:52
Bölüm altındakiler kalktı ama mesaj altında olanlar kalkmadı.

Bir istekte bulunurken lütfen site adınıda belirtmeniz daha iyi olacak hangi site için bahsettiğinizi anlıyamıyorum :D hangi site için bahsediyorsunuz.

bahsettiğiniz sitenin display.template dosyasını eke eklermısınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Tamam hocam neden kızıyorsunuz ki
ben genel soru soruyorum. Siteye özel gibi pek görünmüyor.
Bu yaptığım değişiklikleri evdersleri.com için yapıyorum olursa diğerleri içinde yapacağım.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 14 Ağu 2014, 19:10
Tamam hocam neden kızıyorsunuz ki
ben genel soru soruyorum. Siteye özel gibi pek görünmüyor.
Bu yaptığım değişiklikleri evdersleri.com için yapıyorum olursa diğerleri içinde yapacağım.

yok kızmıyorum öylemi anlaşıldı :D biraz ciddi yazayım dedim kızacak bir durum yok olsa idi söylerdim sadece o şekilde yazayım dedim :D yanlış anlamayın lütfen :D

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni