Postbitte düzenleme ?

Başlatan astro1, 14 Mar 2016, 16:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Onu admin panelden avatar ayarları kısmından resim boyutlarını ayarlamanız gerekiyor ardından profilinizden avatarı tekrardan yüklemeniz gerekli
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2016, 22:13Onu admin panelden avatar ayarları kısmından resim boyutlarını ayarlamanız gerekiyor ardından profilinizden avatarı tekrardan yüklemeniz gerekli
TAMAM BOYUTLARI SOYLERMISINIZ :d Ordaki gibi dik dikdörtgen. gerçi bazılarınnın resmı direk kare felan o nasıl olcaksa
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Boyutlarını bilemiyorum :D oradaki boyutlarını siz ayarlayacaksınız boyut ayarlayın sonra avatar yukleyin istediğiniz boyuta gelince o ayarları kullanırsınız. oradaki ile tamamen olmasına çalışmayın kopya site gibi olursun özgün takılın derim :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2016, 22:25Boyutlarını bilemiyorum :D oradaki boyutlarını siz ayarlayacaksınız boyut ayarlayın sonra avatar yukleyin istediğiniz boyuta gelince o ayarları kullanırsınız. oradaki ile tamamen olmasına çalışmayın kopya site gibi olursun özgün takılın derim :D
sıra diğer soruılarda :D
www.forumtim.com

tarantula901

Buradaki sorularınız bitmişşe diğer sorularınızı konu olarak açabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Mar 2016, 00:05Buradaki sorularınız bitmişşe diğer sorularınızı konu olarak açabilirsiniz.
bitmedi.

mesela konu ismi kurallar olsun bastık girdik mesaj yazıcaz mesaja teşekkürler yazdık o 1 karış büyüklüğünde olmasını istiyorum yanı fotoğraftaki genişlikte postbitte de aşşağı doğru boşluk olcak 2si bağlantılı ya (y)

www.forumtim.com

tarantula901

Mesaja teşekkürler yazdınız teşekkürler yazısının boyutu büyükmü olsun istiyorsunuz tam anlayamadım :D

bu arada :D  pospit deme :D konu içi profil de :D türkçemi bitti :D

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Mar 2016, 00:14Mesaja teşekkürler yazdınız teşekkürler yazısının boyutu büyükmü olsun istiyorsunuz tam anlayamadım :D

bu arada :D  pospit deme :D konu içi profil de :D türkçemi bitti :D
yok siyah isaretledıgım yerde reklam varya hemen altında mesaj yazıyor mesaj mesela qwewqe olsun altında 1 karış kadar boşluk oluyor o anlamda
www.forumtim.com

tarantula901

Ne yapmam gerekiyor anlayamadım

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Mar 2016, 00:26Ne yapmam gerekiyor anlayamadım

aşşağıya resım attım bakın oraya ne ad verılıyor bılmıyorum ama oranın genıs olması gerek mesajın bulunduğu bölümün uzun olması lazım yani.

burada boşluk olur dediğim yer postbitte.Mesaj uzadıkca zaten orası uzar heralde.

www.forumtim.com

tarantula901

şunu index.css de ara

.poster h4, .poster ul {
    padding: 0;
    margin: 0 1em 0 1.5em;
}

değiştir.

.poster h4, .poster ul {
    margin: 0 1em 8em 1.5em;
}

ara

.postarea, .moderatorbar {
    margin: 0 0 0 16em;
    border-left: 1px solid #D6D2D2;
    padding-left: 9px;
}

değiştir.

margin: 0 0 12em 16em;
}

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Mar 2016, 14:24şunu index.css de ara

.poster h4, .poster ul {
    margin: 0 1em 0 1.5em;
}

değiştir.

.poster h4, .poster ul {
    margin: 0 1em 8em 1.5em;
}

ara

margin: 0 0 0 16em;
}

değiştir.

margin: 0 0 12em 16em;
}

Teşekkürler . :D

Aşşağıda attığım resimde yine kodlar gerek ;

mart 13 , 2016 nın altındaki gri çizginin kalkmasını istiyorum.Bide admin'in imzası varya hani az kaldı yazıyor ordaki gri çubuğunda az daha aşşağıda olmasını istiyorum çok yukarda :)

mavi siyah olan bölüm forum nick'inin ortalanması rütbelere göre çok sağda ? D:

yeşil kısımda düğmelerin aşşağı kısma gelmesini istedim.

Konu:wqeqwe okunma sayısı 21 defa kısmının ortalanmasını istiyorum yani center

Turuncu kısımda ise rütbeler arası boşluk farkı var ve aralarında biraz mesafe olmasını istiyorum.Fenerbahçe ile admin ile üyenin boşluğu FENERBAHÇE İLE ADMİN ARASI BOŞLUK kadar olmalı :D

profil resmide aynı boşlukta olucak rütbeler ile çok yakın ya ondan.

rütbe altındaki bilgiler postbitteki üyelik tarihi felan onlarda VİP ÜYE İLE FENERBAHÇE rütbesinin boşluğu kadar olsun istiyorum.

bu arada saydırdım birsürü şey gene amma :D başınıza dert olduk bide sağolun yardımcı oluyorsunuz ayrı konuda açmak istemedim :)

düzenlendi : resım konuldu

www.forumtim.com

tarantula901

tarihin altındaki cizgiyi kaldırmak için

index.cssde şunu ara

.inner {
    padding: 1em 1em 2px 0;
    margin: 0 1em 0 0;
    border-top: 1px solid #99a;
}

değiştir

.inner {
}

konu başlığının ortalanması için ara

#forumposts h3 span#author {
    margin: 0 7.7em 0 0;    
}

değiştir.

float: left;
}

ara

#forumposts h3.catbg {
    margin-bottom: 3px;    
}

değiştir

#forumposts h3.catbg {
    text-align: center;
}

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2016, 00:13tarihin altındaki cizgiyi kaldırmak için

index.cssde şunu ara

.inner {
    border-top: 1px solid #99a;
}

değiştir

.inner {
}

konu başlığının ortalanması için ara

}

değiştir.

float: left;
}

ara

#forumposts h3.catbg {
}

değiştir

#forumposts h3.catbg {
    text-align: center;
}

teşekkürler diğerlerini bekliyorum :D  yuhphii
www.forumtim.com

tarantula901

Kodların olduğu yorumlarda alıntı yapmamaya çalış yukarı aşağıya gitmek zor oluyor :D

Display.template.php eke ekleyin.

admin grubunu diğer gruplardan önce göstereceğim pospitte.

Ücretli Smf Destek İçin