Smf 2.0.8 Tema istek

Başlatan ersdal, 20 Ağu 2014, 00:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ersdal

ARkadaşlar Bir üniversite için forum sitesi kurmayı düşündüm ve temeli attım yine kararım SMF den yana oldu ve yıllar sonra SMF forum yine kurdum ama nasıl bir tema kurayım diyorum bu konuda yardımcı olur musunuz ve sizde forum temaları önerir misiniz...

tarantula901

Tema seçimi olarak şu linki kullanabilirsiniz : http://custom.simplemachines.org/themes/?language=turkish-utf8

Tema olarak outline temasını önerebilirim herkese bu temayı öneriyorum :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Tema olarak outline temasını önerebilirim
gerçekten harika bir tema.tavsiye derim.
canlı örneği sitelerime bakabilirsiniz.
Herkes göründüğü gibi değil.

ersdal

Sosyal Öğretmeni

Hayır diğer sitelerdeki
sosyalbilimciler.com
ve
evdersleri.com daki temalar...

ersdal

bu temayı bir yollama şansın varmı

Sosyal Öğretmeni

tarantula901

Orjinal tema şurada : http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=409

buyuknet.comdaki outline temanin değiştirilmiş halidir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

06ensar

daraltılmış temalara acayip gıcık oluyorum,çözünürlüğü geniş lcd monitörlerde yanlarda kocaman bir boşluk oluşuyor.....

tarantula901

Alıntı yapılan: 06ensar - 14 Mar 2015, 00:45daraltılmış temalara acayip gıcık oluyorum,çözünürlüğü geniş lcd monitörlerde yanlarda kocaman bir boşluk oluşuyor.....

çok büyük ekranlardada bir temada çok çirkin durabılıyor tabi herkesin görüşü farklıdır

Ücretli Smf Destek İçin