Kategori Şifre

Başlatan caglahanoktar, 09 Nis 2020, 01:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caglahanoktar

Herkese selamlar, Ekte göstermiş olduğum kategorileri şifreledim lakin merak ettiğim şifre yazma yerini kategorinin altına alma şansım var mı eski sitede öyleydi nasıl yapıldığını bilmiyorum ama. Eski sitenin örneğini de eke bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.  :)

tarantula901

Bu kodu nereden aldıız kod örneklerini görebilmem için aldığın yerin linkini ve şuan kullandıgın dosyayı ekleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Abi eski site kapalı maalesef :/ kategori şifresi için kulladığım mod bu https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2873

tarantula901

kategoriye tıkladığındada şifre orada gözükecek değil mi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Şu şekilde bir html dosyasını buldum abi belki buradan alabilirsin. Benim şuanki sitemde kategoriye tıklayınca yeni sayfa açılıyor şifre istiyor. Ama ben resimdeki gibi kategorinin altında şifre girme yerinin gözükmesini istiyorum mümkünse  :)

tarantula901

Alıntı yapılan: caglahanoktar - 11 Nis 2020, 01:39Şu şekilde bir html dosyasını buldum abi belki buradan alabilirsin. Benim şuanki sitemde kategoriye tıklayınca yeni sayfa açılıyor şifre istiyor. Ama ben resimdeki gibi kategorinin altında şifre girme yerinin gözükmesini istiyorum mümkünse  :)

yanlış yazmışım anasayfada kategorinin altında şifre gözüküyor şeklinde olmasını istiyorsun.  bunu yaptık diyelim kategoriye tıklayınca şifre alanı tekrar çıkıyormuydu eski sitende

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Yok abi, çıkmıyordu. Kategorinin altındaki şifre yerine giriş yapınca ondan sonra kategori kilidi açılmış oluyordu, tıkladığında direk kategoriye giriyordun.

tarantula901

Alıntı yapılan: caglahanoktar - 11 Nis 2020, 01:59Yok abi, çıkmıyordu. Kategorinin altındaki şifre yerine giriş yapınca ondan sonra kategori kilidi açılmış oluyordu, tıkladığında direk kategoriye giriyordun.

boardindex.template.php eke eklermisin bir bakayım ne yapabilirim.

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Kullandığım temanın içindeki boardindex'i ekledim abi buyur

tarantula901

ektekini deneyin bakalı işe yarayacak mı

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Evet abi oldu teşekkür ederim. ingilizce yazıları silip yanına buton ekleyebiliyor muyuz peki ?

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Oldu abi çok teşekkür ederim lakin her kategoriye geldiler ^^

tarantula901

Aslında eski sitendeki 1.0 serisinde olan bir özellikti onda farklıydı

ektekini dene bakalım

Ücretli Smf Destek İçin