SMF Sitemde beyaz ekran.

Başlatan chatt, 28 Mayıs 2020, 14:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

chatt

yuhphii merhaba dostlarım smf sitesi kurdum iyi hoş temayı falan attım sonra kullanıcılar girerken beyaz ekran ile karşılakştıklarını söyledi ben sorunsuz giriş sağlıyorum fakat onlar giremiyor silip smf yi baştan kurduk fakat hata aynı nedir derdimizin dermanı  :o
www.vatanhp.com

tarantula901

Alıntı yapılan: chatt - 28 Mayıs 2020, 14:46yuhphii merhaba dostlarım smf sitesi kurdum iyi hoş temayı falan attım sonra kullanıcılar girerken beyaz ekran ile karşılakştıklarını söyledi ben sorunsuz giriş sağlıyorum fakat onlar giremiyor silip smf yi baştan kurduk fakat hata aynı nedir derdimizin dermanı  :o
www.vatanhp.com

2.0.17 mi kullanıyorsun, bu sorunu sadece uyeler mi yaşıyor admin olarak sorun var mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BarisBey

Alıntı yapılan: chatt - 28 Mayıs 2020, 14:46yuhphii merhaba dostlarım smf sitesi kurdum iyi hoş temayı falan attım sonra kullanıcılar girerken beyaz ekran ile karşılakştıklarını söyledi ben sorunsuz giriş sağlıyorum fakat onlar giremiyor silip smf yi baştan kurduk fakat hata aynı nedir derdimizin dermanı  :o
www.vatanhp.com
Acaba bu tema linki atma ihtimaliniz ?