GET Sorunu

Başlatan AyazDuru, 29 Mar 2021, 16:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AyazDuru

SMF'de nasıl idli action sayfası oluşturabilirim örneğin oluşturduğumda mevcut olmayan bir action sayfası belirtildiği için anasayfaya tekrardan geri gidiyorum

örnek id adında bir action sayfam var fakat ona get eklemek istediğimde yani id?=1 olunca anasayfaya atıyor bunu nasıl çözebilirim?

tarantula901

Şu sayfakileri uygulayarak action sayfa oluşturabilirsiniz.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1521.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

AyazDuru

Bunu denemiştim, Unable to load the 'main_above' template. hatası aldığım için bırakmıştım bunu nasıl çözebilirim ?

tarantula901

Alıntı yapılan: AyazDuru - 29 Mar 2021, 16:41Bunu denemiştim, Unable to load the 'main_above' template. hatası aldığım için bırakmıştım bunu nasıl çözebilirim ?

Birebir aynısını yapıp öyle deneyin bakın bakalım sorun olacak mı.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Mert ッ

Alıntı yapılan: AyazDuru - 29 Mar 2021, 16:41Bunu denemiştim, Unable to load the 'main_above' template. hatası aldığım için bırakmıştım bunu nasıl çözebilirim ?
index.php'yi düzgün yapmamışsındır