Google tagged kurdum ama kelime yerine garip linkler çıkıyor.

Başlatan modestus, 24 Haz 2015, 19:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

modestus

Google tagged kurdum ama kelime yerine link çıkıyor. Aşağıdaki resimdende göreceğiniz gibi saçma sapan şeyler çıkıyor. sebebi ne olabilir.

tarantula901

google tagged ayarlarıyla oynadınızmı o bolumun resmını cekıp atın bakayım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

http://www.forumefor.com/

smf 2.0.10. Yeni sıfırdan kurdum. eski versiyonu kaldırmadan önce tüm modları kaldırıp veritabanını temizledim. şu an

AJAX son konular 1.0.1, Registered Links 3.0, SimplePortal 2.3.6, Google Tagged 2.0, Count unread replies 2.0  modları yüklü.

Hata günlüğünde çıkan...

http://www.forumefor.com/index.php?topic=18999.0
2: preg_match() [<a href='function.preg-match'>function.preg-match</a>]: Compilation failed: numbers out of order in {} quantifier at offset 17Filtreyi Uygula: Sadece bu dosyaya ait hataları göster Dosya: /home/forumefor.com/httpdocs/Sources/GoogleTagged.php
Satır: 701

tarantula901

gogle tagged kaldıraamazdınız kalıntıları var onları kontrol edıp kaldırın

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

Modu kaldırdım, büyük ihtimal mod uyumsuz, deneme siteme yükledim ondada sorun çıkarttı.
Teşekkürler.

tarantula901

google tagged kullanmayın zaten kullanacaksanız etıket sıstemını kullanın google tagged kafasına gore bır suru sey eklıor gereksız

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Kesinlikle tagged kullanmayın. Sayısız hataya yol açıyor ....
Ben şunu söyleyeceğim siteyi süslemekten ziyade işinize yarayan modları kurun işinize yaramayacak hiçbir modu kurmayın. şöyle görünsün böyle görünsün diye ...
Anlayacağınız yemek masasından tüketeceğiniz kadar yemek alın. Fazlası zarardır.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Bazı modlar bazı modlarla çakıştığından dolayı sorunlar çıkabiliyor şunu unutmayın çoğu mod eksik koddan dolayı hata verir

Ücretli Smf Destek İçin