Konuyu Sabitle Butonu

Başlatan Eren2, 07 Ksm 2019, 21:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eren2

Merhabalar ben bir tema satın aldım ve temayı biraz editledim editledim fakat editledikten sonra hiçbir sıkıntı yoktu sabitleniyordu konular hatta yedek aldım 2-3 gün sonra Konuyu Sabitle butonu kayboldu sabitli konularda sabitli işareti vs gitti yani sitede şuanda Konuyu sabitle diye birşey yok eski yedeği atıp denedim ondada yok yardımcı olurmuusnuz sorun ne acaba?

tarantula901

Alıntı yapılan: xalperensx - 07 Ksm 2019, 21:38Merhabalar ben bir tema satın aldım ve temayı biraz editledim editledim fakat editledikten sonra hiçbir sıkıntı yoktu sabitleniyordu konular hatta yedek aldım 2-3 gün sonra Konuyu Sabitle butonu kayboldu sabitli konularda sabitli işareti vs gitti yani sitede şuanda Konuyu sabitle diye birşey yok eski yedeği atıp denedim ondada yok yardımcı olurmuusnuz sorun ne acaba?

Default temaya geçip kontrol edin. eğer hala ortaya çıkmadıysa izinlerden sabitleme butonunu aktifleştirin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Ksm 2019, 21:38Default temaya geçip kontrol edin. eğer hala ortaya çıkmadıysa izinlerden sabitleme butonunu aktifleştirin.

SMF Orj temasına geçtim ondaadada gözükmüyor Konuyu Sabitle butonu ( KONUYU TAŞI
KONUYU KALDIR
KILIDI AÇ
KONULARI BIRLEŞTIR  )

butonlar bvar Kılıdı Aç butonun yanında konuyu sabitle olması lazım

tarantula901

Alıntı yapılan: xalperensx - 07 Ksm 2019, 21:39SMF Orj temasına geçtim ondaadada gözükmüyor Konuyu Sabitle butonu

Söylediğimi izinlerden kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Ksm 2019, 21:40Söylediğimi izinlerden kontrol edin.

Tüm izinleri vermeme rağmen "Forum Yöneticisi" dahî konuyu sabitliyemiyor.

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Ksm 2019, 21:40Söylediğimi izinlerden kontrol edin.

Tamam teşekkürler sorun çözüldü,

Eren2

Yönetim > Forum > İletiler ve konular > Konu Ayarları > Sabit konuya izin ver. Bu kutucuğu aktif etmeniz yeterlidir.

tarantula901

Alıntı yapılan: xalperensx - 07 Ksm 2019, 21:58Tamam teşekkürler sorun çözüldü,

sorunu nasıl çözdünüz

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2