SampForumTR [ Hedefimiz Adaletli Ve Kaliteli Bir Ortam Yaratmak ]

Başlatan Friedrich, 23 Mar 2019, 20:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Friedrich

Sitenizin Linki: http://sampforumtr.com/

Sitenizin Forum Linki: http://sampforumtr.com/forum/

Sitenizin ismi: SampForumTR

Site Sloganı: Turkiyenin aktif samp & mta platformu

Sitenizin Açılış Tarihi:

Tanıtım: SampForumTR platformu 2018 yılında kuruldu. Biz forum ortamından ziyade aile ortamı yaratmaya çalıştık. Projemiz 07.12.2018 yılında başladı. 2 aydır gidenlerle, gelenlerle, özellikle kemik kadroyla bir aradayız. Sizlerin desteği ile bu platformu bu aileyi büyüteceğiz. Esen kalın SampForumTR ailesi...

Web sitesine ait bir kaç görüntü.

ByGold

Bizi özenerek açtınız domain kayıt etme tarihinizde 2019 :D neara 2aylık oldu ;D
Bir Umuttur Yaşamak!

Dark Red Eyes

I will kill you!
Signed by Dark Red Eyes

Friedrich

Alıntı yapılan: ByGold - 24 Mar 2019, 12:36Bizi özenerek açtınız domain kayıt etme tarihinizde 2019 :D neara 2aylık oldu ;D
Özentilikmi? Çok garip birisin, sana iki saat bunu anlatmıyacağım. Bunun gibi bir çok örnek var özentilik denilmez ona.
gtaturk.xyz diye bir domain vardır, sen daha iyisini yapmak için gtaturk.com'u alırsın en basitin'den bir örnek.
Sizin yapamadığınız şeyleri yapabildiğimiz için en iyisi oluyoruz, burada gelip tatava yapmana gerek yok. Gelmişsin telefon numaran vs. var diyorsun oldu da ne oldu? Arasaydın bi duysaydık o sesini. He çok istiyorsan sampforumtr'nin git patentini al sonra gel konuş tabi paran yetip alabilirsen. Kayıt tarihine gelecek olursak biz bu projeyi uzun zamandır düşünüyoruz, bir çok domain alındı bir çok platform kuruldu. Bunu çoğu kişi bilir. Pawnoturk.com'da bir çok domain satışı gerçekleşti. 2 Ay önce düşünülen şey buydu işte hatta sanamı söyledim hatırlamıyorum sizin ekipten birine söylediğimden emininim. Xyz domain le nereye kadar varırsınız demiştim ve siz .xyz ile meşhuruz gerek yok .com domaine. Bende .com domaini'ni almayı düşünüyorum uzun zamandır demiştim, sağlam bir proje ile açacağım demiştim. Yani kısaca buraya kıskanıp gelmişsiniz, boş boş atar gider yapıyorsunuz hadi yürü yoluna.

ByGold

Alıntı yapılan: Friedrich - 25 Mar 2019, 10:53Özentilikmi? Çok garip birisin, sana iki saat bunu anlatmıyacağım. Bunun gibi bir çok örnek var özentilik denilmez ona.
gtaturk.xyz diye bir domain vardır, sen daha iyisini yapmak için gtaturk.com'u alırsın en basitin'den bir örnek.
Sizin yapamadığınız şeyleri yapabildiğimiz için en iyisi oluyoruz, burada gelip tatava yapmana gerek yok. Gelmişsin telefon numaran vs. var diyorsun oldu da ne oldu? Arasaydın bi duysaydık o sesini. He çok istiyorsan sampforumtr'nin git patentini al sonra gel konuş tabi paran yetip alabilirsen. Kayıt tarihine gelecek olursak biz bu projeyi uzun zamandır düşünüyoruz, bir çok domain alındı bir çok platform kuruldu. Bunu çoğu kişi bilir. Pawnoturk.com'da bir çok domain satışı gerçekleşti. 2 Ay önce düşünülen şey buydu işte hatta sanamı söyledim hatırlamıyorum sizin ekipten birine söylediğimden emininim. Xyz domain le nereye kadar varırsınız demiştim ve siz .xyz ile meşhuruz gerek yok .com domaine. Bende .com domaini'ni almayı düşünüyorum uzun zamandır demiştim, sağlam bir proje ile açacağım demiştim. Yani kısaca buraya kıskanıp gelmişsiniz, boş boş atar gider yapıyorsunuz hadi yürü yoluna.
Forumdaki üyelere saygısızlık olmasın diye birsey demicem allaha havale ediyorum. :dayak:s
Bir Umuttur Yaşamak!

Dark Red Eyes

Alıntı yapılan: Friedrich - 25 Mar 2019, 10:53Özentilikmi? Çok garip birisin, sana iki saat bunu anlatmıyacağım. Bunun gibi bir çok örnek var özentilik denilmez ona.

Bundan çok daha iyisini yapabilirsin!
I will kill you!
Signed by Dark Red Eyes

Friedrich

Sizlerin desteği ile en iyi yerlere geleceğimiz'den eminim.

Friedrich

1- Başarımlar eklentisi eklendi.
2- Reklam alanları eklendi.
3- Ziyaretçiler için üst bara üye ol modifikasyonu eklendi.
4- Kategoriye giren ziyaretçilerin,üyelerin sayısı artık görülecek.
5- Kimler online kısmında artık avatar gösterilecek.
6- Anasayfa'nın en alt kısmına Top 10 eklentisi eklendi.
7- Profil alanına isim geçmişi eklendi.
8- Profile oyuncu kimliği eklendi.
9- SampForumTR Enleri için Onur listesi eklendi.
10- Ziyaretçiler eklentileri görebilecek fakat üye olmadan indiremiyecek.
11- Samp sunucular kısmı düzenlendi.
12- Yetki yetkililer seçildi.
13- Profil alanına oyuncu kimliği eklendi.

Friedrich

SampForumTR EN'lerini seçiyor, sende bu yarışmaya katılabilirsin. Hemen forum adresine girip üye ol ardın'dan 10 konu açarak başvuruya katıl.

Friedrich

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yöncü hosting'ten sınırsız hosting aldık, artık web sitemize yapılan saldırılar engellenecektir.

Yeni forum linki : www.sampforumtr.com

Experienced

Forum 17 Şubat 18:00'da aktif olacaktır.
Sizler için güzel bir oyun çekilişi'miz olacaktır. ( Battlefrount 2 ps4 ) oyun çekilişi forum aktif olduktan sonra duyurulur kısmından bilgi alabilirsiniz.

Experienced

SA-MP &  Web tasarım & Grafik tasarım & Yazılım & Donanım & Film & Dizi ve teknoloji hakkında bilgi alabileceğiniz güzel bir site uğrayın ve kayıt olup hemen yerinizi alın!!

http://www.sampforumtr.com/

ramooo19

Experienced

Experienced

Forum Aktif!

Yazı editöründe bulunan butonlar foruma uygun bir şekilde yeniden tasarlandı.