Virtualmin Sunucuya Reset Atma

Başlatan ndipi, 17 Mayıs 2015, 13:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ndipi

Virtualmin sisteminde sunucuyu kapayıp açmam gerek ama bilmediğimden işlem yapamadım. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

tarantula901

sende vds varsa vds'e ssh ile rest atabilirsiniz yoksa hosting kullanıp paneli virualminmi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ndipi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mayıs 2015, 16:43sende vds varsa vds'e ssh ile rest atabilirsiniz yoksa hosting kullanıp paneli virualminmi

Hosting kullanıyorum ama hiç anlamıyorum sağ olsun Erkan bey var... çalıştığım firmanın yetkili arkadaş o gereken neyse yapıyor bugün db bakımdan geçireyim dedim sistem savunmaya geçti ve otomatik olarak kapandı. Bende panelden aç kapa yapayım dedim ama bulamadım :(

tarantula901

hostingde restart olmaz vds kullanıyorsanız ssh yada panelden restart atabilirsiniz.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ndipi

Dana önce bir kapama açma ayarı vardı ama kullanmadığım için zamanla unuttum :)

tarantula901

ozaman hostinginize sorup nerede olduğunu size söyler

Ücretli Smf Destek İçin