Türkiye'de SMF Destek Sitelerinin Durumu

Başlatan ndipi, 20 Nis 2015, 01:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ndipi

SMF işine ilk girdiğim de bu site ismi üzerinden başlamıştım işe. Ama aradan geçen zaman içinde bu ismin canına resmen okundu. Sonra bir başka destek sitesi açıldı ve sonuna kadar orada oldu. Sonra o sitenin de canına okundu. El değiştirmesi yetti de arttı bile. Gerçek mana da smf sitesi destek konusunda sınıf da kalmayı becerdik bence.

Sosyal Öğretmeni

Doğru yazmışsın. Malesef eskisi gibi destek veren yok.
Ben takip ediyprum yine en hızlı cevap veren, destek vermeye çalışan site burası.
Ben hemen hemen diğer destek sitelerine de üyeyim ama en aktıif burada oluyorum çünkü diğer yerler ya cevap vermiyorlar yada çok geç cevap yazıyorlar..
Kolay gelsin.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Öncelikle smf gentr  hoşgeldin.

Bende smf ye ilk olarak bu smf sitesiyle başlamıştım ancak malesef ki smf.gen.tr'nin sonunuda getirdiler ben bir şekilde ayağa kaldırmaya çalıştım.

Diğer tüm destek sitelerinde çoğunluk olarak ben destek verirdim diğer siteler sürekli el değiştirmesi nedeniyle artık desteklerimi diğer sitelerden çekip buraya yoğunlaşmaya karar verdim.

inşallah artık burada devam edeceğiz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ndipi

Bir türlü bu smf destek işi dikiş tutmadı. Durmadan kurulan siteler durmadan el değiştiren site içinde yaşanan anlaşmazlıktan dolayı kapananlar. Sonra bir kaç kod öğrenen kişilerin bir havaya girmesi bu smf sitelerinin canına resmen Türkiye de okunmasına neden oldu. Gerçek mana da bu işi bilsem sonuna kadar bu işi götürürüm. Ama maalesef bilmiyorum. Ama harbiden içler acısı bir durum. Resmi site de bile destek o kadar yok. Bir konu açılıyor adamlar ne zaman cevap verecek muamma... iyice resmen suyu çıktı desem yalan olmaz sanırım.