index.template.php Hatası

Başlatan Him74, 24 Mar 2018, 08:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Him74

Uzun aradan sonra merhaba.. Umarım iyisinizdir.

1 tane problemim vardı. Şimdi iki tane. Forum kurulumundan sonra ne default tema ne de core tema düzgün çalışmıyordu. Bu tasarımlar dağınık olarak görünüyordu. Dizin hatası vardı sanırım. Bu hatayı düzeltmeye çalışırken başka bir hata ile karşılaştım. Index.template.php hatası. Problemi burada görebilirsiniz: http://www.birresimbirhikaye.com/index.php Bu hatadan da bir türlü kurtulamadım. FTP'den default ve hatta core temalarının içine index.template'yi tekrar yükledim, sorun çözülmedi. İki temayı sildim, tekrar yükledim yine sorun çözülmedi.

Sorunlar hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Her zamanki gibi yardımlarınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.

tarantula901

Alıntı yapılan: Him74 - 24 Mar 2018, 08:08Uzun aradan sonra merhaba.. Umarım iyisinizdir.

1 tane problemim vardı. Şimdi iki tane. Forum kurulumundan sonra ne default tema ne de core tema düzgün çalışmıyordu. Bu tasarımlar dağınık olarak görünüyordu. Dizin hatası vardı sanırım. Bu hatayı düzeltmeye çalışırken başka bir hata ile karşılaştım. Index.template.php hatası. Problemi burada görebilirsiniz: http://www.birresimbirhikaye.com/index.php Bu hatadan da bir türlü kurtulamadım. FTP'den default ve hatta core temalarının içine index.template'yi tekrar yükledim, sorun çözülmedi. İki temayı sildim, tekrar yükledim yine sorun çözülmedi.

Sorunlar hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Her zamanki gibi yardımlarınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.

ayarlari_onar .php kullanin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Eyvallah hocam. Dualarla..

tarantula901

Sorununuz çözüldü mü?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Mar 2018, 15:27Sorununuz çözüldü mü?

Evet, çözüldü. :) Teşekkürler. :)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin