Smf yeni sayfa oluşturma action

Başlatan tarantula901, 04 Şub 2017, 16:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tarantula901

Konuda anlatımı mevcut zaten eksik bir anlatım mı mevcut iyi okuyun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Atakan993

evette pek anlamadım action kısmını sorunsuz yapabiliyorum fakat ben www.siteadi.com/forum/dizinadi.php şeklinde olmasını istiyorum ve ikinci adımı pek anlamadım

include("/home/vol6_6/fersahda/admin/htdocs//SSI.php"); // Buraya da forumun dosya yolunu yazin. Yönetim panelindeki Temalar ve Görünüm bilgilerinden forumun dosya yolunu ögrenebilirsiniz.

bu dosya yolu doğru mu? ve dizin.php adlı dosyayı hangi dizinin içerisine atmam gerek

tarantula901

Konuda anlatilanlari yaap duzgun calisinca htacces ile istediginiz sekilde yonlendirilme yapilir.

Dizin yolunu ise sunucu ayarlari kisminda dizin yollari var o dizin yollarini kullan.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin