Smf Download Sistemi

Başlatan tekyürek, 20 Haz 2014, 22:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tekyürek

Modifikasyon Adı:    Download System
Yazar:   SMFHacks.com Team
Tür: New Feature
Gönderildiği Tarih:Ekim 21, 2007, 08:24:37 ÖS
Son Düzenleme:Haziran 18, 2014, 04:52:47 ÖS
Güncel Sürüm: 2.1a
Uyumluluk:
   1.1.9, 1.1.10, 1.1.11, 1.1.12, 1.1.13, 1.1.15, 1.1.16, 1.1.17, 1.1.18, 1.1.19, 2.0, 2.0.1, 2.0.2, 2.0.3, 2.0.4, 2.0.5, 2.0.6, 2.0.7, 2.0.8
Url: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=992
Türkçesi: Ekte bulunan Downloads.turkish.php dosyasını languages klasörüne atın ve aynı klasörde ki Modifications.turkish.php ve Who.turkish.php dil dosyalarına aşağıdaki kodlamaları uygulayın..

Modifications.turkish.php'de..
Bul:

?>
Öncesine ekle:

// Başlangıç.. Download Sistemi by Hoochie Coochie Man
$txt['downloads_menu'] = 'Download';
$txt['downloads_admin'] = 'Download Ayarları';

// Permissions
$txt['permissiongroup_downloads'] = 'Download';

$txt['permissionname_downloads_view'] = 'Downloads bölümünü görebilir';
$txt['permissionhelp_downloads_view'] = 'Kullanıcıların Downloads bölümünü görmelerine izin verir.';
$txt['cannot_downloads_view'] = 'Download bölümünü görmeye izniniz yok.';

$txt['permissionname_downloads_add'] = 'Download ekleyebilir';
$txt['permissionhelp_downloads_add'] = 'Kullanıcıların download eklemelerine izin verir.';
$txt['cannot_downloads_add'] = 'Download eklemeye izniniz yok.';

$txt['permissionname_downloads_edit'] = 'Kendi downloadlarını düzeltebilir';
$txt['permissionhelp_downloads_edit'] = 'Kullanıcıların kendi downloadlarını düzeltmeye izin verir.';
$txt['cannot_downloads_edit'] = 'Kendi downloadınızı düzeltmeye izniniz yok';

$txt['permissionname_downloads_delete'] = 'Kendi downloadlarını silebilir';
$txt['permissionhelp_downloads_delete'] = 'Kullanıcıların kendi downloadlarını silmelerine izin verir.';
$txt['cannot_downloads_delete'] = 'Bu downloadı silmeye izniniz yok.';

$txt['permissionname_downloads_ratefile'] = 'Downloadları oylayabilir';
$txt['permissionhelp_downloads_ratefile'] = 'Kullanıcıların bir downloadı oylamalarına izin verir.';
$txt['cannot_downloads_ratefile'] = 'Bu downloadı oylamaya izniniz yok.';

$txt['permissionname_downloads_editcomment'] = 'Kendi yorumunu düzeltebilir';
$txt['permissionhelp_downloads_editcomment'] = 'Kullanıcıların kendi yorumlarını düzeltmelerine izin verir.';
$txt['cannot_downloads_editcomment'] = 'Kendi yorumunuzu düzeltmeye izniniz yok.';

$txt['permissionname_downloads_comment'] = 'Yorum yazabilir';
$txt['permissionhelp_downloads_comment'] = 'Kullanıcıların bir downloada yorum yazmalarına izin verir.';
$txt['cannot_downloads_comment'] = 'Yorum yazmaya izniniz yok.';

$txt['permissionname_downloads_report'] = 'Downloadları/Yorumları rapor edebilir';
$txt['permissionhelp_downloads_report'] = 'Kullanıcıların Downloadları/Yorumları rapor etmelerine izin verir.';
$txt['cannot_downloads_report'] = 'Rapor etmeye yetkiniz yok.';

$txt['permissionname_downloads_autocomment'] = 'Yorumları otomatik onaylansın';
$txt['permissionhelp_downloads_autocomment'] = 'Yorumların onay için beklenmesine gerek yok.';

$txt['permissionname_downloads_autoapprove'] = 'Downloadları otomatik onaylansın';
$txt['permissionhelp_downloads_autoapprove'] = 'Downloadların onay için beklenmesine gerek yok.';

$txt['permissionname_downloads_manage'] = 'Admin Özelliği';
$txt['permissionhelp_downloads_manage'] = 'Kullanıcıların; kategori eklemelerine, tüm kategorileri düzeltmelerine veya silmelerine izin verir. Ayrıca yorumları, downloadları silebilir veya onaylayabilir.';
$txt['cannot_downloads_manage'] = 'Downloadları yönetmeye yetkiniz yok.';

// Bitiş.. Download Sistemi by Hoochie Coochie Man

Who.turkish.php'de..
Bul:

?>
Öncesine ekle:
// Başlangıç.. Download Sistemi by Hoochie Coochie Man
$txt['whoall_downloads'] = '<a href="' . $scripturl . '?action=downloads">Downloads</a>\'a bakıyor.';
// Bitiş.. Download Sistemi by Hoochie Coochie Man

Sosyal Öğretmeni

Kardeşim özür dileyerek bunun ne işe yaradığını biraz daha açıklarsan çok memnun olurum.
Herkes göründüğü gibi değil.

tekyürek

wep sitenize dowlond  indirme bölümü açmış oluyorsunuz  upland edecek dosyaları oraya yükliyebilir yada link olarak verebilirsiniz

aobebek

kardeş hata aldım sebebi nedir?

tarantula901

Aldığınız hatayı buraya eklermisiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Bunu 2.0.9 a kursak sorun olur mu? Çünkü buna çok ihtiyacımız var.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 13 Ksm 2014, 20:54
Bunu 2.0.9 a kursak sorun olur mu? Çünkü buna çok ihtiyacımız var.

Sürüme uyumlu ise kurabilirsiniz hata vermedikçe kurulabilir. ama yedek almayı unutmayın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Türkçeleştirme olmadı. utf 8 kullanıyorum.
Yukarıdakilerin hepsini yaptım Tükçeleşmedi.
egitiminyeri.com için...

tarantula901

ekteki utf8 dosyasını kullanın

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

istediğim gibi olmadı bende kaldırdım.
Ftp den tüm dosyalarını sidim. Aldığım yedekler durumuna getirdim. Adminden kurulumu kaldırdım daha sonra sildim..
Bunu tamamen temizlemek için cpanelden birşeyler silmeye gerek var mı?

İlginize teşekkür ederim....

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 14 Ksm 2014, 00:38
istediğim gibi olmadı bende kaldırdım.
Ftp den tüm dosyalarını sidim. Aldığım yedekler durumuna getirdim. Adminden kurulumu kaldırdım daha sonra sildim..
Bunu tamamen temizlemek için cpanelden birşeyler silmeye gerek var mı?

İlginize teşekkür ederim....

istediğiniz gibi bir modmu değildi yoksa sorunmu oldu

paketlerden kaldırınca dosyalar kalkar zaten

Ücretli Smf Destek İçin