Paket kuramıyorum

Başlatan HellBoy05, 17 Mar 2015, 23:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HellBoy05

Merhabalar,

paketlerden paket kuramıyorum sürekli hata veriyor. klasörler 755 dosyaalar 644 izinli.
packages içine temp adında klasör izinini 777 yaptım içinede bir resim dosyayı attım ama yine aynı hatayı alıyorum hata aşağıdaki gibi

tarantula901

Bu sorun çogunluk hostun verdıgı ızınlerden kaynaklı olabiliyor.

şimdi yapmanız gereken packages ıcınde temp varmı yokmu kontrol edın varsa silin.

ardından masaustunde temp dıye bır klasor oluşturun

ıcıne hangı paketı kuracaksınız onun ıcındekılerı temp klasoru ıcıne atıp

packages klaoru ıcıne atın sonrasında temp klasoru ve ıcındekı tum dosyaların ızınlerın 777 yapın

admın panelden o moda aıt paket butonuna tıklayın duzelecekmı kontrol edın sonrasında ona gorre buraya yazın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mar 2015, 23:18Bu sorun çogunluk hostun verdıgı ızınlerden kaynaklı olabiliyor.

şimdi yapmanız gereken packages ıcınde temp varmı yokmu kontrol edın varsa silin.

ardından masaustunde temp dıye bır klasor oluşturun

ıcıne hangı paketı kuracaksınız onun ıcındekılerı temp klasoru ıcıne atıp

packages klaoru ıcıne atın sonrasında temp klasoru ve ıcındekı tum dosyaların ızınlerın 777 yapın

admın panelden o moda aıt paket butonuna tıklayın duzelecekmı kontrol edın sonrasında ona gorre buraya yazın

son cümlenizi anlamadım diğerdediklerinizi yaptım. son cümlenizdeki demek istediğiniz paketler bölümünden paket indirden yüklemek i eğer öyleyse  yukardaki resimdeki gibi hatayı yine veriyor

tarantula901

paket admın panele yüklenecek sonrasında söylediklerim yapılacak ardından o paketi yukler gibi yükleyeceksınız hata alacakmısınız kontrol edın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

yüklü paketler bölümü boş. paket gelmemiş.
paketleri görüntüle de boş

tarantula901

yuklediğiniz paket smf uyumlu degıl modu eke eklermisiniz

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

ektedir.

acaba smf11x derken 1. sürümümü kastediyor

tarantula901

eski bir mod olduğundan dolayı olabilir

modu inceledim smfde paket yukleme mantıgı yok malesef

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

aynen çalışmaz düzgün çalışan ssitemlerdede test ettim aynı hatayı verdi

sonrasında lolcahostta denedım aynı hatayı verdi çalışmaz:D

Ücretli Smf Destek İçin