Script ve İframe ReklM Kodları Nereye Eklenir

Başlatan HellBoy05, 17 Mar 2015, 19:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HellBoy05

Merhabalar arkadaşlar,

Ben bir tane reklam kullanıyorum ama deneme amaçlı birkaç reklam şirketini deneyeceğim bunlarda ise "script" ve "iframe" şekilde veriyor. Reklam türleri splash-ptc ve banner var bunları hangi dosyaya nereye eklemem gerekiyor yardımcı olurmusunuz?

tarantula901

sitede reklam modu varsa o mod ile ekleyebilirsin. hemde sorunsuz eklenir .

görüntülü reklam içinde şu reklam şirketini kullanabilirsiniz bu reklam şirketi sadece reklamı goruntulemeyle kazandırıyor bir dene istersen http://www.cpmfun.com
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mar 2015, 20:35sitede reklam modu varsa o mod ile ekleyebilirsin. hemde sorunsuz eklenir .

görüntülü reklam içinde şu reklam şirketini kullanabilirsiniz bu reklam şirketi sadece reklamı goruntulemeyle kazandırıyor bir dene istersen http://www.cpmfun.com

onun kodlarını eklicem zaten ama bu mod yüklü bende, ve her yere ekleme yapmıyor

tarantula901

her yerden istediğin alanlar nereleri mesela konu ustu konu altı eklenebılıyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mar 2015, 20:54her yerden istediğin alanlar nereleri mesela konu ustu konu altı eklenebılıyor

konuya girdiğimizde konu başlığını hemen üstüne. Forumda kısmında kategorinin hemen üstünde bu iki yerde 728x90 olsun istiyoırum.

prtalda sağ veya sol blokta dikey olarak istiyorum. birde splash şeklinde istiyorum bunlar kalıcı değil nasıl görünecek ona bakacağım 1-2 gün kontrol edeceğim getirisi oluyormu diye ona göre geri kaldıracağım

tarantula901

Reklam modunu incelemen gerekiyor

Ad Management modunda

"Display ads on the post page" konu üstünde gösterir.

"Display ads on board index" kategori üstünde gösterir.

sag ve solluyuda simpleportal bloguyla yapabılırsınız

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mar 2015, 21:20Reklam modunu incelemen gerekiyor

Ad Management modunda

"Display ads on the post page" konu üstünde gösterir.

"Display ads on board index" kategori üstünde gösterir.

sag ve solluyuda simpleportal bloguyla yapabılırsınız

blok denemiştim ama olmuyor bir türlü göstermiyor

tarantula901

bloklarda sağ ve sollu reklammı eklemek ıstıordun

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mar 2015, 21:39bloklarda sağ ve sollu reklammı eklemek ıstıordun

evet bir diğer seçenğim portalda sağ veya sol blokda reklam eklemek ama ne script uzantılıyı nede iframe i çalıştırıyor

HellBoy05

Modun panelinden hepsini denedim ama olmadı sadece forum kısmında kategorilerin hemen üstünde çıkıyor başka yerler dediğim gibi çıkmıyor.

tarantula901

reklam modu eksik eklenmiş ozaman kontrol etmen lazım modu manuel şekilde

Ücretli Smf Destek İçin