Moderatör Rankı

Başlatan Principles, 13 Mar 2016, 18:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Principles

Bölüm yöneticisi olanlar o bölümde konu açınca veya yorum atınca Moderatör diye rank geliyor biz bunun gelmesini istemiyoruz asıl rankının görünmesini istiyoruz, nasıl yapabiliriz ?

tarantula901

Bir uye için birden çok rankmı kullanıyorsunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Principles

Merhaba. Bugün saat 9-10 civarında forumda takılırken moderatör rütbesinin '*' işaretli olduğunu gördüm ve mod.png benim ftp dosyalarımda bulunmadığı için geçici olarak silmek istedim. Sildiğimde ise moderatör rankı yerine kişinin asıl rankı çıktı. Yani yanlışlıkla çözüme ulaştım.

Moderatör rankı > edit > grup simgesini boş bırakırsanız moderatör rankı görüntülenmez. Arşive alınabilir.

tarantula901

Teşekkürler bu konuda sorun yaşayanlar için bir çözüm sunmuş oldunuz iyi çalışmalar.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin