HelpDesk - Ticket

Başlatan Principles, 08 Mar 2016, 21:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Principles

Merhaba, ben dün indirdim ingilizce olarak fakat az buz anlayabildim. Normalde başka sitede türkçesini kullandığım için biliyorum, bende Türkçe'leştirmek istedim fakat çok zor geldi. Hazır olarak bu modun Türkçe versiyonu bulunmakta mı acaba?

tarantula901

Malesef fazla kullanılmadığından dolayı ve ing dosyaları çok olduğundan kimse çevirmedi ama söyle birşey yapabilirsiniz aynı modun kullanıldığı yerde türkçesini alıp ing ile değiştirebilirsiniz. şuanda türkçe dil dosyası yok.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Principles

Kullanan bir site var fakat o site de vermiyor. Hiç bir yerde bulunmuyor mu? Parasıyla vesaire yaptırabileceğim?

tarantula901

Türkçe dil dosyası kısa olsa idi yardımcı olabilirdik ama bu ticketin dil dosyaları sizde baktığınıza göre çok fazla ing çeviren kişilere yaptırabilirsiniz çeviriyi. paketin içindeki languages yada. english.php dosyalarında değişiklik olacak.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Principles

Onu farkındayım, çok uzun olduğu için yapmadım. Her neyse, teşekkürler.

tarantula901

Anladım bizimde yapabileceğimiz birşey yok iyi geceler kolay gelsin size.

Ücretli Smf Destek İçin

Principles

Çözüldü'ye taşınabilir.

Hera

www.vivala-rpg.com adlı sitemde kendim sıfırdan türkçeleştirdim, hiçbiryerde türkçesi yok.

tarantula901

Paylaşırsanız seviniriz.

Ücretli Smf Destek İçin

Principles

Alıntı yapılan: Hera - 09 Mar 2016, 14:49www.vivala-rpg.com adlı sitemde kendim sıfırdan türkçeleştirdim, hiçbiryerde türkçesi yok.

Paylaşır mısın, rica etsem?

garfieald

Türkçesi varsa paylasırsanız seviniriz.