Like Post sorunu

Başlatan Principles, 04 Haz 2016, 17:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Principles

Merhaba. Ben forumda beğenen kişileri +1 olarak ayarlıyorum ama (+1) çıkıyor. Parantezleri kaldırmak istiyorum. Ayrıca +1 yazısı forumun yazı rengi ile aynı kodlanmış fakat ben bunu yeşil yapmak istiyorum. CSS'de bulamadım. Yardımcı olur musunuz

Resim ekte.

tarantula901

Bu kodlari dislay template php de arayin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Principles

tarantula901

Like post kodlari parentezi aricaksin displayda
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Principles

Birsürü parantez var nasıl ayırt edeyim?

tarantula901

Bir arkadasa ayni sekilde yapmistim sitede konusu varmi bilmiyorum sitede bi ara bakalim

Ücretli Smf Destek İçin

HelloIamSoapy

"Diplaytemplate.php'de"
Bul
if(LikePosts::$LikePostsUtils->isAllowedTo(array('lp_can_view_likes', 'lp_guest_can_view_likes_in_posts'))) {
echo '
<div class="likepostgod"><a id="like_post_info_'. $message['id'] .'" href="javascript:void(0)" onclick="lpObj.likeHandler.showMessageLikedInfo(', $message['id'], ')">
', !empty($context['like_posts']['single_msg_data']['count']) ? '<span id="like_count_'. $message['id'] .'">'. ($context['like_posts']['single_msg_data']['count_text']) .'</span>' : '', '
</a></div>';
}
Değiş
if(LikePosts::$LikePostsUtils->isAllowedTo(array('lp_can_view_likes', 'lp_guest_can_view_likes_in_posts'))) {
echo '
<div class="likepostgod"><a id="like_post_info_'. $message['id'] .'" href="javascript:void(0)" onclick="lpObj.likeHandler.showMessageLikedInfo(', $message['id'], ')">
', !empty($context['like_posts']['single_msg_data']['count']) ? '<span id="like_count_'. $message['id'] .'">'. $context['like_posts']['single_msg_data']['count_text'] .'</span>' : '', '
</a></div>';
}

Yeşil renk için; kendin bir css düzenlemelisin. Ardından like post infoyu css ile yazdırmalısın. block koymayı unutma

tarantula901

Hellonun paylaştığı kodları kullanabilirsin.

Ücretli Smf Destek İçin