Mobil Site

Başlatan mbonsu35, 14 Ksm 2014, 20:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

mbonsu35

Ben www.basketbolatesi.com siteme mobilden girenler için m.basketbolatesi.com oluşturmak istiyorum. Bu m.basketbolatesi.com'da mobil bir tema olacak.
Kısacası siteye mobilden girenler otomatik olarak m.basketbolatesi.com'a yönlendirilecek. Bunu nasıl yapabilirim veya buna benzer bir şey var mı?

tarantula901

Şu mod kullanarak mobilden gelen ziyaretcileri otomatik olarak seçtiğin temaya yönlendirebilirsin.

mod adı : Mobile Device Detect

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mbonsu35

Mod güzelmiş de Curve mobile dışında başka mobil tema var mı? :D

tarantula901

Alıntı yapılan: mbonsu35 - 14 Ksm 2014, 21:57
Mod güzelmiş de Curve mobile dışında başka mobil tema var mı? :D

yabancı sıtelerde satılanlar var guzel temalar mevcut googlede arama yaparak bulabılırsın tam lınk bılmıyorum otemayı satın alınca mobılden gelenlerı o temaya yonlendırrısın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mbonsu35

teşekkür ederim yardımınız için

tarantula901

rica ederim googlede su sekılde arama yapın smf media

Ücretli Smf Destek İçin