[Tar

Başlatan Eren2, 15 Ara 2019, 13:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eren2

[ce

Wyh

Başarılar oldukça güzele benziyor. Desteklenmesi gerekilen bir konsepte sahip lakin bu tarz sitelerin populeritesini artırmak ve erişimi yükseltmek oldukça zor hele ki ülkemizde daha da zor. Umarım dilediğiniz kitleye erişebilirsiniz. Başarılar

Eren2

Alıntı yapılan: Wyh - 15 Ara 2019, 13:44Başarılar oldukça güzele benziyor. Desteklenmesi gerekilen bir konsepte sahip lakin bu tarz sitelerin populeritesini artırmak ve erişimi yükseltmek oldukça zor hele ki ülkemizde daha da zor. Umarım dilediğiniz kitleye erişebilirsiniz. Başarılar
Teşekkürler, çok haklısınız biz bu işi para için yapmıyoruz tüm türk gençlerimiz bilgilensin diye yapıyoruz fakat, gelin görün ki sitemize yetkili kadromuz haricinde giren yok üzücü. :(

Wyh

Alıntı yapılan: alperen.sl - 15 Ara 2019, 13:47Teşekkürler, çok haklısınız biz bu işi para için yapmıyoruz tüm türk gençlerimiz bilgilensin diye yapıyoruz fakat, gelin görün ki sitemize yetkili kadromuz haricinde giren yok üzücü. :(

Web sayfasının erişimi artırmak için facebooktaki tarih sayfalarında paylaşa bilirsiniz. Tarih sayfalarında çeşitli reklamlar yapa bilirsiniz. Bunlar erişiminizi yükseltmenize yardımcı olacaktır.

Eren2

Alıntı yapılan: Wyh - 15 Ara 2019, 13:50Web sayfasının erişimi artırmak için facebooktaki tarih sayfalarında paylaşa bilirsiniz. Tarih sayfalarında çeşitli reklamlar yapa bilirsiniz. Bunlar erişiminizi yükseltmenize yardımcı olacaktır.
Teşekkürler yavaş yavaş başladık reklamlara ya. ââ,,¢Â¥

tarantula901

Sitenizde başarılar.

Konuyu kurallara göre değiştirirseniz sevinirim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Güzel bir sayfa olmuş...Benimde alanım sayılır,bende tarihi ve islami bilgiler ve arastırmalarla ilgili bir sayfa hazırladım.Burda onuda paylasacağım inşallah...Sizin temanızı çok beğendim,bende kullanmak isterim hangi tema bu editlenmiş heralde aynısından bulabilirmiyim acaba...
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

Eren2

Alıntı yapılan: celalyagmur - 15 Ara 2019, 19:08Güzel bir sayfa olmuş...Benimde alanım sayılır,bende tarihi ve islami bilgiler ve arastırmalarla ilgili bir sayfa hazırladım.Burda onuda paylasacağım inşallah...Sizin temanızı çok beğendim,bende kullanmak isterim hangi tema bu editlenmiş heralde aynısından bulabilirmiyim acaba...

Merhabalar, güzel yorumunuz için çok teşekkürler bize destek olma amacıyla bildiğiniz konu açabilir, foruma üye olabilirsiniz tabi dilerseniz, tema konusu ise tema özel paralı tema hatırladığım kadarıyla 90-100 türk lirası arasında olması gerekiyordu, biraz araştırma yaparsanız temayı bulabilirsiniz.

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Ara 2019, 16:40Sitenizde başarılar.

Konuyu kurallara göre değiştirirseniz sevinirim.

Tabi ki düzenleyeceğim.

celalyagmur

Tmm kardeşim inşallah kısa süre içinde üye olup paylaşım yaparım inşallah musadenizle tabi...Şuan için benim temayla biraz sıkıntılarım var onu halledip inşallah uğrarım sitenize...
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

Eren2

Alıntı yapılan: celalyagmur - 16 Ara 2019, 17:59Tmm kardeşim inşallah kısa süre içinde üye olup paylaşım yaparım inşallah musadenizle tabi...Şuan için benim temayla biraz sıkıntılarım var onu halledip inşallah uğrarım sitenize...

Teşekkür ederiz.