SMF Tema Sorunu

Başlatan bugra0127, 11 Mayıs 2020, 15:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bugra0127

Beyler yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın. Ben deneme amaçlı bir free host aldım bu hosta da temamı yüklüyorum fakat aktif olmuyor şöyle bir şey çıkıyor sorun fotoğrafı aşağıda;;;;;;;;

tarantula901

Normalde bu hata olmamaasi lazim su konudakileri uygulayin http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=19.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Mert ッ

Aynı forum sağlayıcısını bende kullanıyorum böyle bi sorun yaşamadm sorun sende büyük ihtimalle, tema dosyalarınızı kontrol edin.

bugra0127

Agalar isterseniz tema yı atayım inceleyiniz

bugra0127

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Mayıs 2020, 17:31Normalde bu hata olmamaasi lazim su konudakileri uygulayin http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=19.0
Alıntı yapılan: Mert ãÆ'Æ' - 11 Mayıs 2020, 17:33Aynı forum sağlayıcısını bende kullanıyorum böyle bi sorun yaşamadm sorun sende büyük ihtimalle, tema dosyalarınızı kontrol edin.

Agalar isterseniz temayı atayım inceleyin

Mert ッ

bugra0127

bugra0127

Belki kurulumda yanlış yapıyorumdur ama; Kurulum için FileZilla ya giriş yapıyorum ardından bilgileri dolduruyorum ardından htdocs>>Themes kısmına dosyaları aktarıyorum>Siteden yönetici paneline giriş yapıyorum ve linkten attığım şekilde direkt olarak aynı şekilde seçiyorum yüklüyorum daha sonra üstten siteyee kayıt ettiğimde yani kullanıma sunduğumda ise sorun baş gösteriyor.

Mert ッ

Alıntı yapılan: bugra0127 - 11 Mayıs 2020, 21:19Belki kurulumda yanlış yapıyorumdur ama; Kurulum için FileZilla ya giriş yapıyorum ardından bilgileri dolduruyorum ardından htdocs>>Themes kısmına dosyaları aktarıyorum>Siteden yönetici paneline giriş yapıyorum ve linkten attığım şekilde direkt olarak aynı şekilde seçiyorum yüklüyorum daha sonra üstten siteyee kayıt ettiğimde yani kullanıma sunduğumda ise sorun baş gösteriyor.
Peki şöyle bişey deniyelim tema olarak defaultu seçelim ardından Sizin tema dosyalarınızı FTP'den default klasörüne kopyalayım tüm herşeyi değiştirelim öyle bakalım birde.

bugra0127

Alıntı yapılan: Mert ãÆ'Æ' - 11 Mayıs 2020, 21:39Peki şöyle bişey deniyelim tema olarak defaultu seçelim ardından Sizin tema dosyalarınızı FTP'den default klasörüne kopyalayım tüm herşeyi değiştirelim öyle bakalım birde.

Hemen deniyorum.

tarantula901

Tema yüklemeyle dosya yolları değişmez ilginç bir şekilde bir çok arkadaşımıza denk geliyor.

2 . şekilde bu sorunu çözebilirsiniz.

Birincisi şu konudaki : http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=3131.msg18384#msg18384

Diğeri ise admin panelden girip tema ayarları kısmından tema yolları  127.0.0.1 şeklinde olduğundan hata alıyorsunuz bu ip yerine site adını yazarak sorun düzelir eskik diğer kısımlar varsa oralarıda düzeltin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin