Cpanel Ip adresi hatası

Başlatan celalyagmur, 23 Şub 2020, 16:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalyagmur

Merhaba hocam,ben panele girince şöyle bir hata uyarısı alıyorum "ip adresiniz değiştirildi tekrar giriş yapın" sürekli bu hatayı alıyorum.Hostuma ilettim bunu,onlarda cepten değil başka bir ağdan girin yada bilgisayarda deneyin dediler yapacağımız birşey yok dediler...Böyle bir saçmalık olamaz tüm dünya artık cepten işlem yapıyor bunun bir çözümu olmalı.? Ben bir yılı aşkındır hep cepten kullandım hostu ve siteyi,neyani ben panele girmek için sürekli internet cafe yemi gitcem.! Bunun bir yolu yokmu hocam,olması lazım böyle bir saçmalık olmamalı.!
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

Wyh

Aşağıdaki her adımı denediğinizde yeniden giriş yapmayı deneyin, olmazsa bir sonraki adıma geçin.
* Tarayıcı geçmişini temizleyip tekrar girmeyi deneyin (Çerezleride seçmeyi unutmayın)
* Farklı bir tarayıcı ile girmeyi deneyin
* Tarayıcınızda vpn vb eklentiler varsa kaldırıp girmeyi deneyin
* Aygıtınızda vbn vb. eklentiler varsa kaldırıp girmeyi deneyin
* ccleaner gibi ek uygulamalarla çerezleri temizleyip girmeyi deneyin
* Bütün bu işlemlerden sonra aygıtı yeniden başlatmayı deneyin

Sorun bunlara rağmen çözülmediyse muhtemelen firmadan kaynaklıdır, arayıp daha önce bu sorunla karşılaşan müşterilerin nasıl çözüme ulaştığı veya ulaşıp ulaşamadığı hakkında bilgi almayı deneyin.

celalyagmur

Evet o dediklerinizi yaptığım halde bağlanamadım.Şimdi bağlanabiliyorum,google crom'dan gizli sekme açıp ordan giriyorum,birde samsung internet tarayıcısından girebiliyorum.Sorunu böyle çözmüş olduk.Cevabınız için tşk,kolay gelsin.
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...