Şifre hatırlatma

Başlatan aybars, 15 Şub 2021, 08:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aybars

Üstad sitede mail ile ilgili ayarlar tamam. Hatta bir konuya mesaj geldiğinde veya taşınma vs mesaj geliyor. Ama sadece şifre hatırlatma maili gelmiyor.

tarantula901

Şifremi unuttumu kullanınca mı gelmiyor. Eposta ayarları düzgün çalıştığından eminmisiniz, mailde spama düşmüş olabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

Üstad dediğim gibi sadece hatırlatmada gelmiyor. Haberdar edilme vs geliyor. Hatta konuyu taşıma falan yaparsam da geliyor. Spam meselesi değil. Ayar problemi olsa diğerleri de gelmez sanırım dimi ?

tarantula901

Eposta çalışıyorsa tüm hepsinde çalışması lazım.

Admin panelde eposta sırasında mail sırası var mı kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

vardı üstad iptal ettim.

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars - 16 Şub 2021, 18:14vardı üstad iptal ettim.

ondan dolayı mail gelmiyordur. o kısım aktif olsun dakikada 2 3 mail göndersin şeklinde ayarlayın.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

tmm üstad sağ olasın. benim host saatte 60 taneye izin veriyor. o yüzden dakikada 1 yapacağım :dayak:s

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars - 18 Şub 2021, 00:37tmm üstad sağ olasın. benim host saatte 60 taneye izin veriyor. o yüzden dakikada 1 yapacağım :dayak:s

Aynen mantıklı

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

Üstad sorunu buldum. Herkes faydalansın diye yazayım dedim.Admindeki smtp yazan yerdeki mail adresini hosttan arada kontrol etsinler çünkü orası doluyor. Yada admindeki o maili başka bir maile kopyasını saklanmadan yönlendirsinler ki orası dolmasın. Mesele bundan ibaret.

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars - 18 Şub 2021, 14:05Üstad sorunu buldum. Herkes faydalansın diye yazayım dedim.Admindeki smtp yazan yerdeki mail adresini hosttan arada kontrol etsinler çünkü orası doluyor. Yada admindeki o maili başka bir maile kopyasını saklanmadan yönlendirsinler ki orası dolmasın. Mesele bundan ibaret.

Şuraya yazabilirmisin, http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=49.0

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars - 18 Şub 2021, 16:32orası sanırım yazmaya açık değil yapamadım.

yazmaya açık yorum atabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin