Smf formda ziyaretçi topic açma veya yorum esnasında spam sorusu / kodu gösterme

Başlatan turizmtasimacilik, 10 Ağu 2019, 17:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

turizmtasimacilik

Smf forumda ziyaretçi topic açma veya yorum esnasında spam sorusu / kodu gösterme nasıl yapılır?
Şu andaki foruma spam yorumlar yapılıyor, veya konular açılıyor, bunu nasıl önleyebilirim? Spam kodu göstermeyi bir türlü beceremedim, önce spam doğrulama kodu ( captcha ) görünüyordu, en son sürüme güncelleme yaptıktan sonra bu kaybolmuş, bir türlü getiremedim!

https://www.turizmtasimacilik.com/forum/index.php?action=post;board=60.0

tarantula901

Spam koruması kısmından "Doğrulama Soruları" bölümünden soru sorabilirsiniz.

"Kullanıcının yanıtlaması gerekli doğrulama soruları" 1 yapın ardından alt tarafta soru sorun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

Ben soru oluşturamıyorum? Eskiden oluşturuyordum, şimdi " Türkçe " üzerinde tıklayınca soru görebileceğim bir yer açılmıyor ve soru oluşturamıyorum!

tarantula901

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ağu 2019, 06:42Spam koruması kısmından "Doğrulama Soruları" bölümünden soru sorabilirsiniz.

"Kullanıcının yanıtlaması gerekli doğrulama soruları" 1 yapın ardından alt tarafta soru sorun.

Neden oluşturamıyorsunuz üsteki adımları takip ederseniz sorunuzu hazırlayabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

Evet aynen dediğinizi yapıyorum,

Kullanıcının yanıtlaması gerekli doğrulama soruları 1 olarak işaretliyorum, KAYDET 'e basınca sayfa yenileniyor ve tekrar sıfır görünüyor.

Kullanıcının yanıtlaması gerekli doğrulama soruları
(0 - kapatır, sorular aşağıdadır)
[ English ]
[ Türkçe ]

Türkçe ve English kelimelerine tıklayınca bir şey açılmıyor.

tarantula901

2.1 için tam olarak bir şey diyemiyorum kontrol etmek gerekiyor.

Ücretli Smf Destek İçin