Profil Alanını Üste Alma

Başlatan SaMania, 05 Eyl 2015, 02:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SaMania

Merhabalar, bahsi geçen fotoğrafta bulunan site smf üzerine kurulu, yapımcısı profil alanını üste alıp düzenlemiş ben bunun gibi bir şey yapabileceğimi sanmıyorum fakat sadece profil alanını üste alsam yeter acaba nasıl yapabilirim ?

SaMania

Ek olarak; daha önce paylaşılan kodu dedim fakat çok şekilsiz durdu konuyla iç içeydi.

SaMania

Sorunu çözdüm, kullandığım temanın index.css dosyasından

/* poster and postarea + moderation area underneath */
.post_wrapper
{
   float:left;
   width:100%;

bunları ve post'u kaldırdım, sorun çözüldü.

tarantula901

sitede bu konuyla ilgili konu var sanirim arama yapin yoksa ekleriz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SaMania

hocam açtığınız konuyu harfi harfine yapıyorum, uyguluyorum ama böyle oluyor;

Soldaki nokta kötü duruyor, ben biraz daha şekillendirmek istiyorum acaba size site bilgilerini versem yardımcı olur musunuz ?

tarantula901

li kodlari nokta isareti verebiliyor cssde onu kapatabilirsiniz su anda cepteyim yeninesil buradaysa yardimci olur
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin