Smf yeni php sayfa oluşturmak

Başlatan SaMania, 12 Ağu 2016, 00:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SaMania

Merhaba,

Php üzerinden temayı etkilemeden sanki smfye aitmiş gibi bir div içerisinde nasıl sayfa oluşturabilirim? Lütfen diğer sayfa oluşturma paketlerini atmayın. Benim istediğim action değil siteadi.com/sayfa şeklinde. Mümkünse .php'nin dahi gözükmemesi. Acaba html ve php olarak bunu tam olarak nasıl yapabilirim?

tarantula901

Mod kullanabilirsiniz smf aitmiş görünür ancak linki .htaccess ile de yönlendirerek istediğiniz adı verebilirsiniz nasıl isterseniz bu şekildemi yok sa sizin söylediğiniz şekildemi olsun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SaMania

Paneli smf'nin kendi destek sitesinde 2005te açılan bir konu yardımıyla az çok yaptım. Oturdu, güzel gözüküyor. Bootstrap ile düzenlemeler yaptım. Tek problemim sayfayı ziyaretçilere nasıl gizlerim? o sayfaya nasıl smfden bilgi çekebilirim?

Kullanıcı Adı
Rank
Post Adeti

Ayrıca .htaccess ile yönlendirmeyi nasıl yapabilirim? tam bir kodu var mı?

tarantula901

ilgili kodların başına şunu ekleyin

if ($context['user']['is_logged'])
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SaMania

Kod başlangıcı böyle dün gece de ekledim, fakat ziyaretçiler alanı görebiliyor.

<?php 

//Kullanıcılar
if ($context['user']['is_logged'])
//Set the banning active
$ssi_ban true;

//Path to SSI.php
require("SSI.php");

//Page title. This will appear in the browser
$context['page_title_html_safe'] = 'Karakter Başvurusu';

//This is self explanatory
template_header(); 

//Here we define the link tree
$context['linktree'] = array(

'href' => $scripturl,
  );

//Here is the content, such as the title and the body message of the custom page.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

SaMania

Tamamı değil, ileride html ve php kodları var. Özelden komple dosyayı göndersem olur mu ?

tarantula901

Görünmemesi gereken kodlara o attığım kodu uygulayın.

Ücretli Smf Destek İçin

SaMania

Hocam yapıyorum, fakat tepki dahi vermiyor.

tarantula901

Kodları pm ıle kod olarak gondeer bakayım

profilini site adresinle güncelle

Ücretli Smf Destek İçin

SaMania

msj gönderdim hocam, güncelliyorum.

tarantula901

//Here is the content, such as the title and the body message of the custom page.

şu koddan sonra ekleyin üste eklediğim kodu

Ücretli Smf Destek İçin

Bazinga

sizin anlatmaya çalıştığınız şeyi anladım bende bi zamanlar bu şeyi yapmak için baya uğraşıyodum bir kaç hafta bununla uğraştım ve çözdüm yardıma ihtiyaç duyduğun zaman forumdan bana mesaj at.

tarantula901

sitede paylaşabilirmisiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Bazinga

Bu tarz mı birşey istiyordun
http://i.hizliresim.com/zn2aA6.png
Yoksa bu mu
http://i.hizliresim.com/PQYnoN.png
Anlatmak istediğini tam anlayamadım mesaj falan at istersen çözüm bulmaya çalışalım.