Her yer kocaman puntolu ?

Başlatan yabancikiz, 05 Ağu 2015, 20:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yabancikiz

Portal kısmında sorunum yok . Ama forum içeriğinde açtığım konuların sayfalarında hem yazılarım hem de üye bilgisi olan kısım kocaman puntolara sahip ama sayfanın ve ya forumun geri kalan yerlerinde sorun yok.Konu açarken puntoları da değiştirmeyi denedim nafile gene kendi istediği gibi.
Sorun nedir ve nasıl çözümlenir.
Yardımlarınızı bekliyorum :)

tarantula901

site linkini belirtin css ile kaynaklı olabilir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

www.mangacim.com sitem bu. konu olarak açtıklarımda kocaman yazılar.

tarantula901

kocaman yazı dediğiniz konunun lınkı varmı yoksa hepsimi kocaman
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

bütün açtığım konu içerikleri öyle geri kalanlarda sorun yok. mesela konulardan bir bu http://mangacim.com/index.php?topic=15.0
ve linkleri hala böyle çıkıyor.

tarantula901

konu açarken editoru kullanıyorsunuz heralde yazı boyutu bold ayarları kullanmadan konu açın

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Hayır bir şey kullanmıyorum sadece yazıyorum rengini ayarlıyorum. Ama kocamanlar. Kişi profilleri de dahil.
mesela burada bir başkası da yorum yaptı onun yazısı ve profili de kocaman. ama alıntısı normal boyutta. http://mangacim.com/manga-tanitim/shigatsu-wa-kimi-no-uso-(1044)/

tarantula901

çok aşırı olarak mı kocaman olarak gounuyor sizde resim cekıp eklermısınız

eğer öyle değilse css dosyanızı açın şunu arayın

.inner {
    padding: 1em 1em 2px 0;
    margin: 0 1em 0 0;
    border-top: 1px solid #99a;   
}

şununla değiştirin

.inner {
    padding: 1em 1em 2px 0;
    margin: 0 1em 0 0;
    border-top: 1px solid #99a;
    font-size: 15px;
}

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

bu başka bir  sitenin .üye profili de konu içerik yazıları da normal punto da.
http://forum.animekeyfi.tv/konu-Arslan-Senki-AniKeyf-Fansub.html

Ama benim sitede kocaman onlar. Ama sadece konu açınca böyle. Anasayfa da üyelerin kimlik kısmı da başlıklarda  normal boyutuna dönüşüyor.
http://mangacim.com/manga-tanitim/gakuen-alice-(6180)/

sanırım tam ifade edemedim az önce.

tarantula901

forum temasından kaynaklı eklenılen css kodlar etkılıyor ekledıgım kodu css uygulayın bakalım

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Nasıl uygulayabilirim onu ?

tarantula901

ftp programını indirip düzenleyeceksiniz

filezilla ve notpad ++ indirin lazım olacak

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Var onlar okuma kısmına yüklemelerimi hep ftp de ki klasöre atarak yapıyorum

tarantula901

ozaman kullandıgınız temaya girip içinde bulunan css klasoru ıcınde index.css dosyası var onu açıp üsteki kodları degıstırırn

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Değiştirdim ama değişiklik olmadı.anasayfada sorun yok ama açtığım konuların içerik puntoları kocaman hala.