[TIP/TRICK] How to add UK Cookie Consent to SMF 2.1

Başlatan tekyürek, 12 Şub 2019, 00:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tekyürek

Cookie Onayı ne yapar:

Çirkin AB Çerez Yasasına uymanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bunu kullanmanın yüzde yüz uyumlu olacağının garantisi yok, bunu site bazında kontrol etmeniz gerekecek.

[TIP / TRICK] Tinyportal gibi bir Portal modunu kullanıyorsanız, https://silktide.com/tools/cookie-consent/ adresini ziyaret edebilirsiniz. İndirme düğmesini tıklayabilirsiniz ve bu, sizi Cookie Consent bina sihirbazına getirecektir. . Sadece adımları izleyin, adresi istediğiniz zaman çerez politikasına göre düzenleyebilirsiniz, bu nedenle gerekirse geçici bir adres belirtin. Aynı düzenler için de geçerlidir, bunlar daha sonra değiştirilebilir. kodu al ve bir HTML bloğuna koy

TP Blok Ayarları:
Blok Türü: HTML
Başlık / çerçeve stilleri kullanmayın
Bloğun çökmesine izin verme

Bununla birlikte, yüklü bir portal modunuz yoksa ve bunu SMF'ye eklemek istiyorsanız, size yardımcı olmak için bir paket ekledim. Sadece t paket yöneticisini kullanarak kurun.

Kurduktan sonra nasıl kullanılır.

Yönetici> Modifikasyon Ayarları> Çeşitli:
1: Çerez Politikanızın adresini uygun metin alanına girin: (Not: Yapmanız gerekir.
bir tane oluşturun ve sunucunuza el ile yükleyin). Çerez uyarısı siz adresi girene kadar gösterilmez.
2: Farklı yerleşimler için ayarların yanı sıra sitenizin görünümüne uygun açık ve koyu sürümler.
3: Çerez izni çubuğu için özel metin.

Kredi: Bu modun oluşturulmasına yardımcı olmak için görev çağrısının ötesine geçen Illori'ye teşekkür ederim.

NOT : SMF 2.1 RC için hazırlanmış bir  pakettir Ve  türkçedir  paket tarafımdan çevrilip oluşturulmuştur  güle güle kullanın

tarantula901

Balığı Türkçe atsaydın keşke hiç bir şey anlamadım :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

hahaha çevirdim bile  türkçeye  tekrar indir modu

tarantula901

Alıntı yapılan: tekyürek - 12 Şub 2019, 01:24hahaha çevirdim bile  türkçeye  tekrar indir modu

Mod tam olarak ne işe yarıyor tam çözemedim diyorum.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

Bu mod  kullanıcı deneyimini artırmak için çerezler Ve Güvenli Baglantı oldugunu  ziyeretcilere bildirmenize yarar