Butonlara Nasıl Yazı Ekleyebilirim

Başlatan Mimayzi, 02 Nis 2020, 23:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mimayzi

yukarıdaki tema sunrise, aşağıdaki nightbreeze. yukarıdaki "cevap yaz" , "konu aç" gibi butonlara aşağıdaki gibi nasıl yazı ekleyebilirim?

tarantula901

Üste paylaştığınız resim şuan profilinizde olan site ile aynı mı

sadece resim atarsanız bir çözüm sunamayız çünkü çok farklı temalar mevcut hepsinin kodlaması farklı olabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Mimayzi

kusura bakmayın, acemiliğime verin :) evet şu anda kullandığım tema profilimdeki sitedekidir.

tarantula901

Bu butonlar tam olarak nerede çıkıyor ben göreemdim uye olarak
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Mimayzi

konuların altındaki cevap yaz, anket ekle, yazdır vs. olan kısım ama başka bir forumda hallettim teşekkürler :)

ufak bir sorunum daha var buna yardımcı olabilirseniz çok sevinirim; üye ol ve giriş butonlarında mobilde yazı görünmesini nasıl sağlayabilirim

pc görüntüsü

mobil görüntüsü