Son İletiler

Ceşitli / Ynt: Count_unread_replies_on_i...
Son İleti Gönderen soulfather - 10 Nis 2024, 07:44
Default tema da güzel oldu ama benim şuan kullandığım tema da acayip oldu yazı sitili falan çok tuhaf oldu hemde ol tarafta sağ tarafa ve düzenli hale nasıl getiririm.
İstatistik / Ynt: Full_Top_X_Stats
Son İleti Gönderen soulfather - 08 Nis 2024, 21:19
utf8 dil dosyasını görmüyor elle girdim türkçe karek ter olarak. o yüzden göremediniz sanırım. bu şekilde halletim şimdilik.
Son İleti Gönderen tekyürek - 08 Nis 2024, 00:24
Alıntı yapılan: soulfather - 05 Nis 2024, 23:38Modu kurdum çalışıyor ama bazı yerler yabancı karakter oluyor ne yaptimsa düzelmedi dil dosyasını falan herseyi yaptım olmadı neden yapar acaba.

https://kuluckalik.com/forum/index.php

Sorun göremedim ingilizce olan yer neresi
Son İleti Gönderen soulfather - 05 Nis 2024, 23:38
Modu kurdum çalışıyor ama bazı yerler yabancı karakter oluyor ne yaptimsa düzelmedi dil dosyasını falan herseyi yaptım olmadı neden yapar acaba.

https://kuluckalik.com/forum/index.php
Smf Seo / Ynt: seo4smf-Smf Final
Son İleti Gönderen tekyürek - 28 Mar 2024, 09:26
Alıntı yapılan: soulfather - 27 Mar 2024, 20:55evet aktif ettim

Kontrol etmeden birsey soylemek zoor
Son İleti Gönderen soulfather - 27 Mar 2024, 20:55
evet aktif ettim
Son İleti Gönderen tekyürek - 27 Mar 2024, 19:16
Alıntı yapılan: soulfather - 26 Mar 2024, 23:18seo yukledim ama benim forum alt dizinde bir linke tıklayınca ana sayfaya gidiyor forum sayfasına gitmiyor neden acaba. ana dizinde wordpress var.

Seoyu aktif ettinizmi
Son İleti Gönderen soulfather - 26 Mar 2024, 23:18
seo yukledim ama benim forum alt dizinde bir linke tıklayınca ana sayfaya gidiyor forum sayfasına gitmiyor neden acaba. ana dizinde wordpress var.
SMF 2.1 Temaları / Ynt: Zalim Tema Smf 2.1 RC2
Son İleti Gönderen soulfather - 25 Mar 2024, 23:25
temayı yukledim yonetime girince ust ortada yonetim cubugu gibi birsey cıkıyor kapanmıyor
Merhaba
Smf 2.0.x versiyonlarında ziyaretçiler eklentileri görebiliyor ama indirmek için tıkladıklarında üye olmadıkları için üyelik sayfasına yönlendiriliyorlardı.
Bunun için Sources/Display.php de bu kodu bulup :

// Fetch attachments.
      if (!empty($modSettings['attachmentEnable']) && allowedTo('view_attachments'))
      {

Bu şekilde değiştirince oluyordu.

// Fetch attachments.
      if (!empty($modSettings['attachmentEnable']))
      {
                      if(!allowedTo('view_attachments'))
                             $modSettings['attachmentShowImages'] = 0;

Ama 2.1 versiyonunda aynı işlemi yaptığımda sadece beyaz bir sayfa çıkıyor. 2.0 versiyonlarında olduğu gibi üyelik sayfasına yönlendirmesi için ne yapmamız gerekir.