Default tema sorunu

Başlatan celalyagmur, 01 Şub 2020, 23:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalyagmur

Benim default temamda şöyle bir yazı çıkıyor onu önizleme yaptığımda

Template Parse Error!
There was a problem loading the /Themes/default/index.template.php template or language file. Please check the syntax and try again - remember, single quotes (') often have to be escaped with a slash (\). To see more specific error information from PHP, try accessing the file directly.

You may want to try to refresh this page or use the default theme.
syntax error, unexpected ' ' (T_STRING)

Bunun sebebi nedir acaba.?
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

celalyagmur

Arkadaşlar bu default tema bela oldu başıma.Yönetime giremiyorum sürekli bu hata sayfası çıkıyor...Kimse yardımcı olamazmı bu sorunuma,yani yukarıdaki mesaj konusuna.

tarantula901

Eklediğin kodlardan kaynaklı eksik hatalı  kod eklediniz o kısmı bulup düzeltmeniz lazım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Vallahi hocam ne kattığımı veya nezaman kod kattığımı hatırlamıyorum...Aslında o temanın yeni dosyasını aradım orjin sitesinde ama defaul tema bulamadım o index.template.php dosyasını değiştirmek için..Varsa bana eke ekleyebilirmisiniz hocam SMF 2.0.15 için,yenisi ile değiştireyim...Bu arada değişsem bir sıkıntı olmaz dimi.!!!

tarantula901

Yaptığınız işlemler için yedek almıyormusunuz index.template.php eke ekleyin bakalım bulabilecekmiyim sorunu
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tmm hocam ekliyorum...Aslinda her hafta düzenli yedek alıyorum,ama o sorun hangi yedekten sonra oluştu bilmiyorum...dosya ekte hocam

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 08 Şub 2020, 21:26Tmm hocam ekliyorum...Aslinda her hafta düzenli yedek alıyorum,ama o sorun hangi yedekten sonra oluştu bilmiyorum...dosya ekte hocam

Sourcede bulunan Load.php ekleyin eke

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

tarantula901

ekteki dosyayı kullanın bakalım

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tmm hocam bi deneyeyim...Denedim düzelmış hocam tşk.Allah razı olsun.

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 08 Şub 2020, 23:02Tmm hocam bi deneyeyim...Denedim düzelmış hocam tşk.Allah razı olsun.

Yaptığım işlem çok zordu kodları tek tek kontrol edip test ettim, bir daha aynı sorun olursa yardımcı olamam oyuzden yedek almayı kesinlikle unutmayın.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tmm hocam hakkınızı helal edin sizi yordum,çok tşk ederim...Sağolun varolun.