En son iletiler alanı aktif ettiğim halde görünmüyor

Başlatan muzafferpolat, 02 Nis 2019, 09:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muzafferpolat

Merhaba arkadaşlar ben tema ayarlarından son ileti sayısı 0 olan sayıyı 5 veya 10 yaptığım halde anasayfama en son iletiler kısmı gelmiyor, sitem profilimde belirttiğim " www.muhendistr.com " bakabilir misiniz?
Bu sorunu nasıl halledebilirim? veya smf 2.0.15 uyumlu en son iletiler modu var mı sitede arattım bulamadım.

tarantula901

siteniz düzgün kurulmuş gözükmüyor.

admin panelden kullanılan tema ayarlarından Forum ana sayfasında gösterilecek son ileti sayısı artırarak ileti sayısını artırabilirsiniz.

Default tema harici tema kullanıyorsanız belki son ileti kısmı kaldırımış olabilir. Hangi temayı kullanıyorsunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

muzafferpolat

Cevabınız için tsk ederim Hocam fakat bana smf 2.0.5 te anasayfada son iletiler kısmını gosteremeyecimi smfde ayarlarin zor oldugunu mybbye gecmem gerektigini soylediler ben de oyle yaptim.

tarantula901

Alıntı yapılan: muzafferpolat - 03 Nis 2019, 08:14Cevabınız için tsk ederim Hocam fakat bana smf 2.0.5 te anasayfada son iletiler kısmını gosteremeyecimi smfde ayarlarin zor oldugunu mybbye gecmem gerektigini soylediler ben de oyle yaptim.

Kim demiş ise sallamış. neyse geçmiş iseniz sitenizde başarılar.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin