Ana sayfa problemi?

Başlatan Him74, 01 Şub 2018, 00:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Him74

Merhaba. Sitenin ana sayfasında ( http://www.birresimbirhikaye.com/ ), forumun index.php sayfasının görünmesini nasıl sağlayabilirim?

tarantula901

siteniz smf yani anadizinde kurulu değil mi direkt index.php yönlenmesi gerekiyor çünkü yönlenmemesi için birşey yaptınız mı kullandığınız modlar neler ve .htacces kodu ıcınde kod varmı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Hocam .htaccess kodu yok. Sadece youtube için mod kurdum. Mod kurmadan önce de durum böyleydi. Anadizinde resimdeki klasörler var. Forumu anadizine kurduğumda install.php çalışmamıştı. Ben de public.html nin içine kurdum. Sonra bir türlü anasayfayı çalıştıramadım.

tarantula901

Göstermiş olduğunuz resim cpanel dosyaları smf forumun sitenin dosyaları public_html içindedir bu klasor önceki klasorlere site üzerinden ulaşılmaz.

bu klasorun içerisindeki dosyalarını resmını atın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

tarantula901

orada bulunan index.html dosyasını silin. direkt anasayfaya yönlenecektir.

kurmadan önce park sayfasında olduğu ve siz de o dosyayı silmediğiniz için o dosya kalmış.

phpde ilk önce index.html sonra index.php açtığı için oyuzden sayfa park sayfasında. dediğimi yaparsanız sorundan kurtulursunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Şub 2018, 01:12orada bulunan index.html dosyasını silin. direkt anasayfaya yönlenecektir.

kurmadan önce park sayfasında olduğu ve siz de o dosyayı silmediğiniz için o dosya kalmış.

phpde ilk önce index.html sonra index.php açtığı için oyuzden sayfa park sayfasında. dediğimi yaparsanız sorundan kurtulursunuz.

Şimdi oldu, hocam eyvallah. :)

Teşekkür ederim. İyi geceler. :)

tarantula901

iyi forumlar iyi geceler.

Ücretli Smf Destek İçin