Satlık internet sitesi

Başlatan uyanangenclik, 28 Mayıs 2017, 17:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Şub 2018, 11:51google otomtik reklam olayını çıkardı onu kullanın reklamları ekliyorsun google ilgili yerlere reklam çıkarıyor.
Google Adsense farklı bir şey mi üstad ?
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Alıntı yapılan: mkucuksari - 26 Şub 2018, 02:04Google Adsense farklı bir şey mi üstad ?

farklı değil sadece yerleşimi oto yapıyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Bende  Otomatik reklamları kullanmaya başladım.
Ama reklam gösterimi azaldı. Doğal olarak gelirim düştü.
Ben ekstradan avatar altına reklam ekledim.
Bakalım ne olacak?

Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

turizmtasimacilik

Otomatik google adsense kodu nasıl oluyor, nereye yerleştiriliyor, yeniden adsense hesabından kodmu almak lazım?

tarantula901

Alıntı yapılan: uyanangenclik - 26 Şub 2018, 15:52Bende  Otomatik reklamları kullanmaya başladım.
Ama reklam gösterimi azaldı. Doğal olarak gelirim düştü.
Ben ekstradan avatar altına reklam ekledim.
Bakalım ne olacak?

Bende deniyorum diğer zamanlara göre bir farklılık yok ama reklam koymadığım yerlere kendi otomatik olarak reklam eklemesi güzel tabi tbm vs etkiliyorsa kullanmamak lazım.

Reklam gösterimi olarak şu sıralar googlede sorunlar mevcut ads.txt diye olaylar dönüyor normalden ben daha düşük kazanmaya başladım belki sizide bu etkilemiş olabilir. eğer sizi otomatik reklamlar etkilioyorsa o reklamları kaldırabilirsiniz.

Alıntı yapılan: muratbora - 26 Şub 2018, 17:04Otomatik google adsense kodu nasıl oluyor, nereye yerleştiriliyor, yeniden adsense hesabından kodmu almak lazım?

Adsense daha öncede sayfa düzeyi reklamı idi şimdi ise adını otomatik reklam yapıp farklı özellik kattılar.

Bu otomatik reklamlar adsense kodlarını head tagları arasına ekledikten sonra google sitenizde istediği yere reklamlar çıkarıyor.  sitenizde var olan reklamları algılıyor ona göre az yada çok reklam çıkarabiliyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Alıntı yapılan: mkucuksari - 26 Şub 2018, 02:04Google Adsense farklı bir şey mi üstad ?

Google adsense hesabınıza girince Reklamlarım balşlığı altında
otomatik reklamlar var.

Otomatik reklam oluşturma ipuçları altındada sitenizde kullanmanız gereken kod bulunuyor.

Bu kodu kopyalayıp sitenizin <head> etiketlerinin arasında yapıştırın. Tüm sayfalarınız için aynı kod kullanılır.

Mesala benim kod şöyle:

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
     (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
          google_ad_client: "ca-pub-8460155481562574",
          enable_page_level_ads: true
     });
</script>
Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

Sosyal Öğretmeni

Otomatik cartu curtu boş, gelirim geçen ay 422 Tl idi bu ay 300 Tl zor buldu. Bende eşleşen içerik vb ni tekrardan kaldırdım. En çok getiren reklam esnek kod reklamları (ama bu benim için geçerli sizin için ne olur bilmiyorum.

Bu işler boş ............... booooooooooooooşşşşşşşşşşşş..

Denememediğim yazılım kalmadı.

smf
mybb
wordpres
phpbb
sıfır bana ait olan yazılım.

Yani hiçbirinden zevk almadım. Elimi süresim gelmiyor.

Domain süreleri dolunca bırakmayı planlıyorum...

Selam ve dua ile...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 27 Şub 2018, 22:55Otomatik cartu curtu boş, gelirim geçen ay 422 Tl idi bu ay 300 Tl zor buldu. Bende eşleşen içerik vb ni tekrardan kaldırdım. En çok getiren reklam esnek kod reklamları (ama bu benim için geçerli sizin için ne olur bilmiyorum.

Bu işler boş ............... booooooooooooooşşşşşşşşşşşş..

Denememediğim yazılım kalmadı.

smf
mybb
wordpres
phpbb
sıfır bana ait olan yazılım.

Yani hiçbirinden zevk almadım. Elimi süresim gelmiyor.

Domain süreleri dolunca bırakmayı planlıyorum...

Selam ve dua ile...

Şu sıralar google reklam gösterimlerinde bir sıkıntılar mevcut aynı şekilde bende kayıp yaşıyorum eskiye göre hitlerim aynı olmasına rağmen.

Size bir kaç tavsiye burada hangi script kullandığın değil nasıl içerik sunduğun önemli bunu sen daha iyi bilirsin ben senin kadar farklı script kullanmadım ben kazancı yada hiti hiç bir zaman scriptede bağlamadım oyuzden script konusunda sıkıntı yok sıfırdan yazdığım kendi yazılımlarım da oldu kazançlarda sağladı içerik olmayınca olmuyor malesef.

siz kaç tekil hitle geçen ay 422 tl kazandınız. Bu ay 300 tl bulmanız normal bende sızın kazanclarız kadar kaybım oldu.

eşleşen içerikte ben çok test ettim googlede eşleşen içerik kullanan sitelerde değerleri etkiliyor diye uyarılar veriyor. yani anlayacağımız eşleşen içerik siteye zarar veriyor diyebiliriz 2 3 kez denedim tbm oranları düştü sonradan tekrar kaldırınca eskisnden iyi oldu artık eşleşen içerik kullanmayacağım benzer konular konusunda çok iyi diye kullanmak istiyordum eskiden reklam yok tu benzer konularında şuanda reklamlar var o benzere reklamlara tıklayacaklarda kazancaksın hiç gerek yok kaldır gitsin :D

Sitenizde reklam yerleşimini  düzgün yapmanız ve deneme testlerini uygulamanız lazım kazançlarınız ozaman yükselecektir.

bu arada size tavsiyem tek site üzerine yoğunlaşın  tüm içerikleri bir tek sitede paylaşın tek site olsun hem uğraşması kolay hem tek siteye ulaştığınız için ise büyümeside kolay olur.

Siz sitelerinizde ne kadar kazanmayı düşünüyorsunuz ki Türkiyede tbm oranları düşüktür :D

Eğer gerçekten sağlam kazanmak istiyorsanız Türkçe sitenizin hiti en az 10k olmalı

eğer ingilizceniz varsa ingilizce site açın 1k ile :D Türkçe siteden daha çok kazanırsınız :D

================

Bakıyorumda Adsense konusuna çok ilgi var :D ayrı bir konumu açsak :D bu konu dışına çıktık :D

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Amma da drama bağlamışsın. olsa ne olur olmasa ne olur. Skrip cartun curtun işe yaramadığını benden daha iyi bilen omasa gerek. Anlamadın mı sallıyorum. adsense beni isterse şu saatten sonra banlasın. Tek konu açmıyorum. İsterse günlük tek kişi girsin.... Amannnn salla gitsin. Yeni konu açarsanız yazarım.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 27 Şub 2018, 23:27Amma da drama bağlamışsın. olsa ne olur olmasa ne olur. Skrip cartun curtun işe yaramadığını benden daha iyi bilen omasa gerek. Anlamadın mı sallıyorum. adsense beni isterse şu saatten sonra banlasın. Tek konu açmıyorum. İsterse günlük tek kişi girsin.... Amannnn salla gitsin. Yeni konu açarsanız yazarım.

Biz başlarken adsense var diye başlamadık :D hobi  olarak başladık :D  Site işlerine sonra kazanınca dahada eğlenceli oldu :D

Okadar bıktınız sanırım :D ozaman adsense hesabınızı satarsınız artık alıcı çook  :D

Dediğin gibi tüm sitelerinizi tek siteye dönüştürün.

Bu arada o kazancı kaç tekil hitle kazanıyorsunuz ben istatistik oluşturuyorumda :D

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Bıkma sebebim site işlerinden kaynaklanmıyor. Özel sen biliyorsun. O sebep...

ne satacağım ingilizce öğretmeni hazır devam ettirmeye. Adam zaten daha 4 ay oldu başlayalı.

Hepsi boşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 27 Şub 2018, 23:44Bıkma sebebim site işlerinden kaynaklanmıyor. Özel sen biliyorsun. O sebep...

ne satacağım ingilizce öğretmeni hazır devam ettirmeye. Adam zaten daha 4 ay oldu başlayalı.

Hepsi boşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Anladım o zaman bence bırak derim.

sen tamamen kapatmaktansa hepsini birleştir derim tek olunca ilgilenmesi kolay olur.

ingilizce sitesinden çok ingilizce içerik olan siteler daha çok  kazandırır trafik yurt dışı olacak ingde tbm oranları çok yüksek oluyor ondan dedim yoksa türkiyeden ziyaretçi gelse birşey ifade etmiyor.

Ücretli Smf Destek İçin

efendim

Forumda  adsense optimizasyonu veren var mı peki?
Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Şub 2018, 23:33Biz başlarken adsense var diye başlamadık :D hobi  olarak başladık :D  Site işlerine sonra kazanınca dahada eğlenceli oldu :D

Okadar bıktınız sanırım :D ozaman adsense hesabınızı satarsınız artık alıcı çook  :D

Dediğin gibi tüm sitelerinizi tek siteye dönüştürün.

Bu arada o kazancı kaç tekil hitle kazanıyorsunuz ben istatistik oluşturuyorumda :D
Forumda  adsense optimizasyonu veren var mı peki? Siz yapıyor musunuz admin bey :)

tarantula901

Alıntı yapılan: efendim - 06 Tem 2018, 00:32Forumda  adsense optimizasyonu veren var mı peki? Forumda  adsense optimizasyonu veren var mı peki? Siz yapıyor musunuz admin bey :)

Ben yardımcı olabilirim 8 9 senelik deneyimim var.

Ücretli Smf Destek İçin