İmza yerinde PC sistemi gösterme nasıl yapılır?

Başlatan BringThaNoize, 07 Eyl 2016, 17:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BringThaNoize

Resimdeki gibi imza ile resim arasında pc sistem bilgisini göstermek istiyorum. Forum profilinden herkes kendi sistemini yazabilsin diye. Bunu nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

tarantula901

Admin panelde Çekirdek Ayarlar  / kısmından/  Gelişmiş Profil Alanlarını aktif yapın.

Ardından Özellikler ve Seçenekler / kısmından / Profil alanlarından özel profil alanı oluşturabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Eyl 2016, 22:26Admin panelde Çekirdek Ayarlar  / kısmından/  Gelişmiş Profil Alanlarını aktif yapın.

Ardından Özellikler ve Seçenekler / kısmından / Profil alanlarından özel profil alanı oluşturabilirsiniz.

Çok sağolun oldu.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

Son bi sorum daha var. Ben bunu yaptım ama sadece yazdığımız sistem gözüküyor. İlk iletideki gibi kategori adlarının da görünmesini istiyorum. Bunu nasıl yaparım.

Örnek:

İşlemci: XXX
Ram: XXX

Olan:

Olması Gereken:

tarantula901

Özel Profil ayarlarından söylediğiniz kısmı yapabilirsiniz biraz incelemeniz gerekiyor.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Eyl 2016, 14:33Özel Profil ayarlarından söylediğiniz kısmı yapabilirsiniz biraz incelemeniz gerekiyor.

yuhphii Bu da çözüldü. Sağol. Ram: {INPUT} yazmam lazımmış.

tarantula901

Sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin