Hızlı yanıt için gelişmiş yazı editoru (WysiBB for SMF)

Başlatan noyan53, 20 Ekm 2018, 17:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noyan53

Slm smf 2.0.15 forum için, Hızlı yanıt için gelişmiş yazı editoru (WysiBB for SMF)  kurdum fakat forumda görünmüyor. Lütfen yardım. Saygılarımla

www.cnnoyan.com

tarantula901

Admin panelden kullanılan tema ayarları kısmında ayar olması lazım oradan ayarlayabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

noyan53

Slm: Tema bölümünde söyle bir ileti var. Temayı düzenle
Index şablonunu düzenle. (ana şablon)
Stil dosyasını düzenle. (renkler, yazı tipleri, vs.)
Hepsini düzenledim fakat yine hızlı yanıtda göremedim. Saygılarımla

tarantula901

Kullanılan Tema tıkla

uye seceneklere tıkla

Bu tema için varsayılan (aynı zamanda ziyaretçilerin sahip olacağı) ayarları sıfırla

kısmına tıkla orada cıkacaktır

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

noyan53

slm yok kardeş hepsını değiştırdım olmadı. tşk ler.

tarantula901

Ayarları orada değiştirerek kullanın kontrol edebilmem için siteden bır uyelıgı pmden gonderın lınkı ıle bırlıkte kontrol edeyim.

Ücretli Smf Destek İçin