Beyaz sayfa hatası

Başlatan celalyagmur, 30 Ağu 2021, 01:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalyagmur

Merhabalar, Smf sürümümü 2.0.15 den sırası ile 16, 17, ve 18 yaptım. Ama ana sayfam beyaz gözüküyor. Konu içlerine girebiliyorum, fakat ana sayfaya tıkladığımda boş beyez bir sayfa oluyor. Bunu nasıl çözebiliriz. Şimdiden teşekkürler.

www.islamvetarih.com  burdan bakabilirsiniz beyaz sayfaya.!
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Sitenize kurulan modlar nelerdi.

Hosting php sürümü kaç.

Forum anasayfasında özel yazılımmıydı sadece forum kategoriler kısmımı vardı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Php 7.1 olarak gözüküyor. Forum ana sayfası özel değil, sadece katagoriler kısmı bildiğiniz. Aslında güncelleme yapmadan önce sizin burdan face paylaşım modu adında Sosyal paylaş modu adında bir mod yükledim. Oda kurulum öncesi hata ikazı verdiği halde yinede yükledim fakat mod açıldı ve gayet iyi çalışıyordu. Sonra baktım ki konuyu paylaş diye bir özelliği yok tekrar sildim. Hostuma durumu bildirmiştim, onlar galiba halletmişler şimdi. Ama tekrar 2.0.15 sürümüne dönmüş sitem. Şimdi tekrar güncelleme yapsam nasıl bir yol izlemem gerek hata olmasın diye. Yardımcı olursanız sevinirim.
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...