Smf bölüm açıklaması yazı rengi

Başlatan wolby, 24 Şub 2017, 18:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wolby

selamun aleyküm hocam Öncelikle başka sitelerden de destek alabilirim ama gerçekten bu smf destek aleminde en baba site burası ve en baba yöneticiler ve topluluklar burada oldugundan burayı hep tercih ediyorum.. smf.gen.tr ekibi sizi tebrik ediyorum..

hocam bu bölüm açıklamaların boyutu biraz büyük geliyor gözüme bunu biraz küçültmek istiyorum nasıl yapabilirim acaba..ayrıntılı bir şekilde biri bana anlatabilirmi teşekkür ederim...

tarantula901

Bölüm açıklamalarında yazı font boyutunumu küçültmek istiyorsunuz  tam olarak.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Şub 2017, 19:08Bölüm açıklamalarında yazı font boyutunumu küçültmek istiyorsunuz  tam olarak.

Aynen öyle bölüm açıklaması yazı boyutu

tarantula901

temanızda bulunan css klasoru içerisindeki index.css dosyasında

ara

table.table_list p {
    padding: 0;
    margin: 0;   
}

değiştir

table.table_list p {
    font-size: 11px;
}

11 yazan yeri kafanıza göre değiştirin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Şub 2017, 20:12temanızda bulunan css klasoru içerisindeki index.css dosyasında

ara

table.table_list p {
}

değiştir

table.table_list p {
    font-size: 11px;
}

11 yazan yeri kafanıza göre değiştirin.

Tamamdır hocam yapabildim tşk ederim..

tarantula901

Rica ederim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin