Bbcode ikonlarının gözükmemesi

Başlatan Byustad, 24 Şub 2019, 18:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Byustad

Merhaba arkadaşlar forumda konu açmaya çalıştığımda bbcode ikonları görünmüyor fakat işlevi aktif yardımcı olucak arkadaşlar için şimdiden teşekkür ederim hata bu şekilde

bu resimde bbcode forumda aktif durumda

Ve aslında olmasını istediğim

tarantula901

iletiler ve konular kısmından / bbc kısmındaki İletiler ve Konular kapatıp açın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Byustad

Kapatıp açtım fakat problem yine devam etmekte başka bir öneriniz varmı

tarantula901

Alıntı yapılan: Byustad - 26 Şub 2019, 14:17Kapatıp açtım fakat problem yine devam etmekte başka bir öneriniz varmı

Siteyi defaulta alıp kontrol eder misiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Aynı sorunu bende alıyorum bbc butonları yok emojıler butonlar vs dedikleriniz gibiyaptım aktıf ettım defaulttada denedım yıne yok

tarantula901

Bir baskaayari vardi tam hatirlayamadim

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Mayıs 2019, 03:04Bir baskaayari vardi tam hatirlayamadim

Nasıl çözebilirim bu işi yaa?