SMF Post Öneki ekleme modu (SMF Post Prefix)

Başlatan tarantula901, 05 Eyl 2017, 20:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Mod Adı:SMF Post Prefix
Yazar:Diego Andrés
Sürümler:2.0.9, 2.0.10, 2.0.11

Açıklama: Konu başlıklarına istediğiniz isim ve renklendirme yapabilirsiniz resimlere bakarak daha iyi anlayabilirsiniz. Aşağıdaki indir butonuna tıklayarak resimlere göz atabilirsiniz.

Google translate:

Özellikler
Önek ekle / düzenle
Önekini etkinleştir / devre dışı bırak
Önek için bir renk seçin
Metin rengi
Arka plan rengi
Metin yerine bir simge kullanın
İzin verilen kullanıcıların belirli önekleri kullanmasını seçin
Sayı sonrası grup temelli grup için destek içerir
Grupları izin verme ayarlarını reddetmek için destek içerir
Önekin kullanılabileceği panoları seçin
Ön ekin gerekli olacağı panoları seçin (zorla)
İzinler
Önekleri yönet
Önek kullan (Global izin)
Konuları önekle süz
Konuları başlığa göre ara

* Bu mod en az PHP 5.0 gerektirir

Download Linki:

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Uzun zamandır benzer fonksiyona sahip "Topic Prefix Mod " kullanıyorum. Ama ücretsiz versiyon olduğu bu modda renklendirme yoktu.

Senin paylaştığın bu modda varmış, ellerine sağlık  :)

Bir de şu özellik de gayet yerinde olmuş "Ön ekin gerekli olacağı panoları seçin (zorla)".
Örneğin benim sitede SATIŞ ve ARANIYOR bölümlerindeki konular gibi bazı konulara ön ek seçimi zorunlu olması faydalı olacaktır.
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

kerem1249

Selam, konuyu hortlattıysam kusura bakmayın; Bu modu indirdim, İngilizce olması da benim açımdan sorun değil ama Ön Ek Filtresinde (üyelerin görebildiği yazılarda) de İngilizce olarak "Filter by Prefix" yazıyor. Bu modu haliyle Türkçe'ye çevirmem lazım. Nasıl yapabilirim?

tarantula901

Languages eklenen dosyalarında değişiklik yapbilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kerem1249

Yaptım çeviriyi şimdi de sitede bir anda Tema ayrıştırma hatası diye bir şey oldu.

FTP'den de yapmadım yönetim panelinden yaptım halbuki. Ana yöneticiye FTP'den modifications.turkish.php.utf8 dosyasını editlemesini mi istesem şimdi bilemedim kim bu hata geçicidir diyor hiçbir şey yapmazsak geçer mi?

Güncelleme: Bunu yaptık Anayönetici ile, sorun düzeldi.

tarantula901

O hatayı ' eksik yada fazladan eklediğinizden dolayı vermiştir.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Hocam indirdim kurdum fakat halhazırda olan katagori isimlerini nasıl renklendirecem uğraştım denedim birşey olmadı...Hazırdaki isimleri nasıl yapacağız,Add prefix bölümünde ismi yazıyom renk koddunu ayarlıyom kaydet diyorum hiçbirşey olmuyor...Yardım edebilirmisiniz...
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

celalyagmur

Hocam darıldınız bana galiba 4 gün geçti cevap vermediniz,yoğunsunuz galiba... ;D
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Alıntı yapılan: Celal - 23 Mar 2019, 13:47Hocam darıldınız bana galiba 4 gün geçti cevap vermediniz,yoğunsunuz galiba... ;D

Modla ilgili tam olarak bilgim olmadığı için yardımcı olamadım.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Mar 2019, 16:58Modla ilgili tam olarak bilgim olmadığı için yardımcı olamadım.

peki bu mod 2.1 rc için uyarlanabilirmi

tarantula901

Uyarlanır ancak yapımcıyı beklemek daha sağlıklı olacaktır.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mayıs 2019, 18:26Uyarlanır ancak yapımcıyı beklemek daha sağlıklı olacaktır.
yapımcının keyfini beklersek bastonlu halde kullanırız herhalde