Gelişmiş Profil Alanı Hakkında

Başlatan kafeuniversite, 27 Ksm 2014, 09:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kafeuniversite

Ekteki resimde kırmızı dikdörtgen ile gösterdiğim yazıları özel profil alanı ile oluşturdum fakat yazı rengini değiştiremiyorum bu konuda yardım edebilirseniz çok teşekkür ederim style css ile oynayarak admin yazısını filan rengini değiştirebildim ama özel profil alanı ile eklediğim bölümlerin yazı rengini değiştireceğim kısmı bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim  :)

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

her ayrı profl alanı oluşturmak aynı classla geldıgı ıcın degısemedınız ondan kaynaklıydı bende kontrol ettım tek basına rengı degıstırılmıyor ama farklı bır cozum bulunca paylasırım ok
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM @

Css ile denemedim ama aşağıdaki kodlarla oynayarak istediğinizi yapabilirsiniz. :)

// Any custom fields for standard placement?
         if (!empty($message['member']['custom_fields']))
         {
            foreach ($message['member']['custom_fields'] as $custom)
               if (empty($custom['placement']) || empty($custom['value']))
                  echo '
                        <li class="custom">', $custom['title'], ': ', $custom['value'], '</li>';
         }

Örnek bir değişiklik :

<li class="custom"><font color="red"><b>', $custom['title'], ':</b></font> ', $custom['value'], '</li>';

tarantula901

Bu şekildede olabilir ancak bu tum yeni eklenen profilli etkiliyor. ama ayrıyetten font kullanmaya gerek yok custom clasını bulunca ona renk verınce aynı ıslemı gorur.

Ücretli Smf Destek İçin