üzerine mausla tıklayınca aşağıya açılır menü şeklinde olmasın, sabit olsun

Başlatan modestus, 09 Haz 2016, 22:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

modestus

Klasik temada bulunan Show unread posts since last visit ve Show new replies to your posts (bendeki Türkçe) seçenekleri kullanıcı avatarında ve üzerine mausla gelip tıklayınca bu forumdaki gibi aşağıya açılır menü şeklinde. Ben bunu standart temadaki gibi sabit olmasını istiyorum. Çok uğraştım bir türlü yapamadım, bir yardım edermisiniz.

tarantula901

Show unread posts since last visit ve Show new replies to your posts anladım ancak tam olarak ne yapılmasını anlayamdım resimle  anlatmanız mümkünmü
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

Üzerine mausu getirince aşağı doğru açılır menü şeklinde yapılmış ama ben o iki yazıyı aşağıdaki temadakinin aynısı gibi sabit istiyorum. varsayılan temadaki gibi foruma girildiğinde üzerine maus gelmeden görülsün.

Bu şekilde forum logosunun yanına bir yere koymak istiyorum.

tarantula901

Şimdi anladım bu konuya benzer birşey görmemiştim ondan dolayı resim istemiştim.

Farklı bir tema kullanıyorsunuz sanırım temada değişiklik yapmak şart

o ilgili yazıları nerede çıkmasını istiyordunuz aynı default temadaki gibimi istiyordunuz.

ilgili temanda index.template.php dosyasında  ara

<a href="', $scripturl, '?action=unread">', $txt['unread_since_visit'], '</a> <br />
<a href="', $scripturl, '?action=unreadreplies">', $txt['show_unread_replies'], '</a><br />

değiştir.

<a href="', $scripturl, '?action=unread">', sprintf($txt['unread_since_visit1'],!empty($context['user']['unread_topics']) ? $context['user']['unread_topics'] : 0), '</a> <br />
<a href="', $scripturl, '?action=unreadreplies">', sprintf($txt['show_unread_replies1'],!empty($context['user']['unread_replies']) ? $context['user']['unread_replies'] : 0), '</a><br />

eğer bulamazsanız index.template.php eke eklermisiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

modestus

tarantula901

Görünmemesinin sebebi temanızdan kaynaklı istemiş olduğunuz kısımları tam olarak temanızın neresinde çıkmasını istiyorsunuz. ona göre o ilgili butonları o kısımda gösterelim.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

Site logosunun altında veya yanında bir yerde olmasını istiyorum. Alttaki mavi temadaki gibi.

tarantula901

şu dosyayı kullan ve haber ver sıtede aktıf dursun kontrol edeceğim nasıl duruyor ok

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

Teşekkür ederim cuk oldu.  yuhphii
Öğrenmem açısından hangi kodları nereye aldın ufak birde açıklama rica edebilirmiyim.

tarantula901

şu kodları üsteki index.template.php dosyasında aldım

<a href="', $scripturl, '?action=unread">', sprintf($txt['unread_since_visit1'],!empty($context['user']['unread_topics']) ? $context['user']['unread_topics'] : 0), '</a> <br />
<a href="', $scripturl, '?action=unreadreplies">', sprintf($txt['show_unread_replies1'],!empty($context['user']['unread_replies']) ? $context['user']['unread_replies'] : 0), '</a><br />

ve  şuanda eke eklediğim index.template.php bakarak ilgili yere ekledım

Ücretli Smf Destek İçin