Beyaz Sayfa

Başlatan Rasmus, 01 Ksm 2020, 14:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rasmus

Merhaba, uzun süredir giriş yapmadığım sitemin forumlarına bugün giriş yapmak istediğimde beyaz sayfası ile karşılaştım acaba sorun Chrome'da mı diye düşünüp diğer tarayıcılarından da denedim. Hatta başka insanlara da linki gönderip girmelerini istediğimde de aynı sorunu yaşadıklarını söylediler.

Sorunun daha net anlaşılması için ekran görüntüsü vermek yerine direk site linkini yolluyorum.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

www.ros.gen.tr/forum

tarantula901

Ftp girip cache klasorunu silin çalışırsa site smfnin sıfır cache. Dosyalarını tekrar yükleyin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Rasmus

Mesajınızı anlamadım

tarantula901

Alıntı yapılan: Rasmus - 01 Ksm 2020, 14:30Mesajınızı anlamadım

Daha önce ftp kullanmadınız sanırım.

Hostinginizde smf dosyalarının olduğu kısma ftp deniyor.

ftp programıyla https://www.buyuknet.com/program/filezilla.indir

ftp bilgileriyle bu programa giriş yapıp public_html kısmını bulduktan sonra sitenizin ftp dosyalarına ulaşabilirsiniz.

Ardından orada bulunan cache dosyasında işlem yapacaksınız.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Rasmus

FTP kullanmıştım ama mesajınızı net anlamamıştım.

Yaptıklarım ;

- Cache klasörünü komple sildim denedim olmadı.

- Cache klasörünün içindeki htacces ve index dosyası dışındakileri sildim olmadı.

mmmusty

Php sürümünüzü 5.5  yapıp tekrar dener misiniz? Bende aynı sorunu yaşadım. Php sürümünü 5.5 yaptığım zaman sorunum çözüldü.
People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world. -RMS

Rasmus

Denedim düzelmedi.

Rasmus

Sorun çözüldü. Sebebi net olarak belli olmamakla ile beraber yaptıklarım ;

- Veritabanından bot üyeler silindi.
- Veritabanından bot üyeler tarafından gönderilen gönderiler silindi.