forum koruması

Başlatan astro1, 20 Mar 2016, 14:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

selam.Bi sorum olcak.Smfye başlayalı 3 ay kadar oluyor.Ve en merak ettiğim bir soru var
saldırı yersem ne olacak ?

araştırdım ve baktığımda konular çok eski 2012 yılına felan dayanıyor.Smf güvenlık konusunda çok iyi diyorlardı ben daha script ararken.Bu scriptte saldırı yeme felan şansım varmı yıl 2016 ama ? veya ek olarak tavsiye ettğiğiniz yöntem ayar eklenti ?

teşekkürer
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Smfde şuanda bilinen herhangi bir açık bulunmamaktadır. Ancak ftp dosyalarınızın izinlerinin doğru olması gerekmektedir. Ftpde bulunan klasorlerin izinleri 755 dosyaların izinleri 644 olması gerekmektedir.

Bazı durumlarda cache klasoru 777 attacment 777 ve paket yuklemek için ise klasor izni 777 olması gerekmektedir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Mar 2016, 14:12Smfde şuanda bilinen herhangi bir açık bulunmamaktadır. Ancak ftp dosyalarınızın izinlerinin doğru olması gerekmektedir. Ftpde bulunan klasorlerin izinleri 755 dosyaların izinleri 644 olması gerekmektedir.

Bazı durumlarda cache klasoru 777 attacment 777 ve paket yuklemek için ise klasor izni 777 olması gerekmektedir.
bazı durumları boşverin kaç kaç olcak tam olarak yazında bakayım :D durum felan yok ortada ya :D
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Yazdıklarımı bir daha okuyun
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin