Eklentideki Resimlerin Hemen İnmesini Engelleme

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 27 Şub 2015, 22:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Eklentideki Resimlerin Hemen İnmesini Engelleme
Eklentideki resimlere tıklayınca resimler indirmesin resim boyut olarak büyüsün smf.gen.tr de olduğu gibi kaydetmek için sağ tıkla farklı kaydet işlemlerinin yapılması gereksin şeklinde nasıl ayarlarız? Resimlere tıklıyorum resim büyüor ama hemen indirme farklı kaydet oluyor ..
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

şu adan söylediğiniz sitenizde mevcut tıklayınca resım boyutlanıyor herhangi bir indirme söz konusu değil
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Şub 2015, 03:51şu adan söylediğiniz sitenizde mevcut tıklayınca resım boyutlanıyor herhangi bir indirme söz konusu değil

Hayır yine indirme yapıyor. Malesef olmuyor. Resim üzerine tıklıyorum resmi hemen indiriyor. Bunun  normal ayarları olması gerek. Hem resmin boyutlanmasında sorun yok resmin inmeyip büyük olarak görüntülenmesi gerek.

tarantula901

Ben denedim bende inmiyor senin sitedeki eklenti buradakı gıbı aynı sekılde acılıyor sadece

bahsettiğiniz site eğitim yerimi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Evet egitiminyeri.com

http://www.egitiminyeri.com/calisma-kagitlari/1-sinif-boyama-calismasi-kagitlari1-t3889.0.html

Buradaki eklentideki resim üzerine tıklıyorum resim hemen eçılıyor ama aynı saniyede indirme moduna geçiyor.Yani resmi inceleme , resme bakma imkanım olmadan resmi kaydet yazısı geliyor.

tarantula901

firefox ayarlarından dolayıdır tum tarayıcılarda denedım söylediğiniz herhangi bir sorun yok

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Tamam hadi firefox ayarlarından kaynaklanıyor diyelim. Ama aynı tarayıcıdan smf.gen tr ye , buyuknet.com a, evderslerine, dinogretmenine, sosyalbilimcilere vb ne giriyorum hiç böyle birşey yok sadece egitiminyeri.com da böyle ...

tarantula901

tamam sorunu buldum sorun seo ile alakalı bir durum eklentılerde bır ayarı bozuyor sanırsam

onun admın panelden seo ayarlarından "Eklentiler için Seo Aktifleştirilsin mi?" ayarını pasif yapmanız gerekiyor

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Eyvallah ... İnsanın bazan kafası donuyor ama gerçekten bulamıyor..
Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin