SMF kurarken hata

Başlatan Enes Can, 02 Ksm 2019, 11:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Enes Can

Xampp - Localhosttan smf kurarken bu hatayı alıyorum. Sorun nedir , nasıl çözülür?
[IMG]https://resmim.net/f/WUPcdF.png[/img]

tarantula901

İngde ne yaziyorsa onunla iligilidir. Phpmyadmin ile ilgili sıkıntımı var tam anlamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Enes Can

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Ksm 2019, 16:49İngde ne yaziyorsa onunla iligilidir. Phpmyadmin ile ilgili sıkıntımı var tam anlamadım.
Galiba. Fakat xampp'ı defalarca silip yükledim ama sorun aynı. smf-install dosyasını vds'mde denedim sorunsuz kuruldu.

tarantula901

Alıntı yapılan: Reaper - 02 Ksm 2019, 20:21Galiba. Fakat xampp'ı defalarca silip yükledim ama sorun aynı. smf-install dosyasını vds'mde denedim sorunsuz kuruldu.

Kurup yüklemekle alakası yok sadece bir modul yada başka bir şey eksik o ayarı aktif etmen gerek sanırım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Enes Can

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Ksm 2019, 20:22Kurup yüklemekle alakası yok sadece bir modul yada başka bir şey eksik o ayarı aktif etmen gerek sanırım
ne yapmam gerekiyor?

tarantula901

Alıntı yapılan: Reaper - 03 Ksm 2019, 00:28ne yapmam gerekiyor?

Kullanmış olduğunuz programın ayarlarını değiştirip tekrardan kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin

Enes Can

xampp kullanıyorum nasıl düzelticem?

tarantula901

Alıntı yapılan: Reaper - 03 Ksm 2019, 01:13xampp kullanıyorum nasıl düzelticem?

xampp kullanmadığımdan dolayı ayarı vs bilgim yok malesef. oyuzden size yardımcı olamıyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

Enes Can

Alıntı yapılan: tarantula901 - 03 Ksm 2019, 01:15xampp kullanmadığımdan dolayı ayarı vs bilgim yok malesef. oyuzden size yardımcı olamıyorum.
Hangi program önerirsiniz?

tarantula901

Alıntı yapılan: Reaper - 03 Ksm 2019, 01:26Hangi program önerirsiniz?

Kullandığınız program şuan en iyisi sayılır oyuzden bu programı daha detaylı ayarlarını öğrenmeye çalışın

Ücretli Smf Destek İçin